Būsimuose I. Jankauskaitės koncertuose – ir naujas scenos partneris

Ingos Jankauskaitės albumo „Mano vienintelis“ pristatymo koncertas
Ingos Jankauskaitės albumo „Mano vienintelis“ pristatymo koncertas
  © Teodoras Biliūnas / Fotobankas
Alfa Pramogos
2019-06-12 10:00

Šią vasarą talentingoji Inga Jankauskaitė surengs du didelius koncertus Palangoje ir Trakuose. Juose garsi moteris pristatys visai neseniai išleistą albumą „Mano vienintelis“ bei kitas gerai žinomas savo dainas. Iki pirmojo koncerto Palangos koncertų salėje liekant vis mažiau laiko, Inga atskleidžia, kad kartu scenoje su ja pasirodys ir visai neseniai bendrą kūrinį pristatęs šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko.

Vasara I. Jankauskaitei bus tikrai įsimintina, ji surengs net du didžiulius solinius koncertus – birželio 22 d. Palangos koncertų salėje bei liepos 19 d. Trakų pilies kieme.

Anksčiau talentinga moteris pranešė, kad būsimuose koncertuose pristatys dar visai neseniai išleistą albumą „Mano vienintelis“, tačiau žada ir naujienų. Viena tokių – visai neseniai pristatytas duetas kartu su „Eurovizijos“ dalyviu Jurijumi.

„Man didelė garbė ir atsakomybė scenoje stovėti kartu su tokia talentinga moterimi kaip Inga. Džiaugiuosi, kad tiek Palangoje, tiek Trakuose galėsime atlikti bendrą mūsų kūrinį „Skirtingi pasauliai“. Labai laukiu šių koncertų“, – teigia Jurijus.

Naujuoju scenos partneriu džiaugiasi ir pati Inga. Jos teigimu, dviejuose koncertuose kūrinys „Skirtingi pasauliai“ gyvai nuskambės pirmą kartą.

„Duetai man labai patinka! Ir vasara patinka! Ir Jurijus! O ši daina, taip netikėtai gimusi, puikiai tinka ir jam, ir man vasarai. Tai mudu sau patyliukais ruošiam kitokią versiją, nei skamba radijo stotyse. Nekantrauju susitikti ir pasimėgauti tuo“, – atvirauja moteris.