Į kovą T. Cruise'ą kvietęs J. Bieberis tik juokavo: jis išspardytų man sėdynę

Justinas Bieberis, Tomas Cruise'as
Justinas Bieberis, Tomas Cruise'as
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2019-06-12 11:00

To nesitikėjo niekas. Atlikėjas Justinas Bieberis, šiuo metu padaręs karjeros pertrauką, kviečia aktorių Tomą Cruise’ą į oficialią UFC kovą. Vėlyvą sekmadienio vakarą kanadietis socialiniame tinkle 56-erių kino žvaigždę viešai pakvietė suremti kumščius. Jei pastarasis atsisakys tokios galimybės, Justinas tikino, kad Tomo „gyvenimas niekada nebebus toks pat“.

„Noriu mesti iššūkį Tomui Cruise’ui ir susikauti su juo ringe. Tomai, jei nepriimsi šios kovos, tu bailys ir tavo gyvenimas niekada nebebus toks pat. Kas nori organizuoti šią kovą?“ – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė dainininkas.


J. Bieberis įraše paminėjo ir UFC prezidentą Daną White’ą, bandydamas atkreipti jo dėmesį ir galbūt įkalbėti T. Cruise’ą žengti į ringą.

Tiesa, toks Justino poelgis kai kuriuos internautus privertė susimąstyti, ar tai nėra tik gudrus reklaminis triukas. Prie šios intrigos prisidėjo ir pats Conoras McGregoras, pasisiūlęs surengti J. Bieberio ir T. Cruise’o dvikovą.

„Jei Tomas Cruise’as yra pakankamai vyriškas, kad priimtų šį jam mestą iššūkį, „McGregor Sports and Entertainment“ suorganizuos dvikovą. Ar Cruise’as turi jėgų kautis taip, kaip tai daro filmuose?“ – rašė jis.


C. McGregoras nepraleido galimybės paskleisti gandų apie sugrįžimą į kovos ringą, nors anksčiau yra teigęs, kad karjerą nutraukia. Socialiniame tinkle jis į kovą iškvietė kitą ne ką mažiau žinomą aktorių Marką Wahlbergą, 2010-ųjų filme „Kovotojas“ vaidinusį patį Micky Wardą.

Nors pastarojo aktoriaus kvietimas į kovą didelių klausimų nekelia, kodėl J. Bieberis kumščiais suremti nusprendė su T. Cruise’u? Ar dainininkas tokiu būdu bando pareklamuoti naująjį projektą, o galbūt iš tiesų nori į miltus sumalti filmo „Neįmanoma misija“ žvaigždę?

Kaip bebūtų, internautai jau ėmė spėlioti, kuris iš dviejų garsių vyrų laimėtų. Pasak jų, 56-erių aktorius J. Bieberį „sunaikintų per pirmąją minutę“.

„Tomas Cruise’as yra pašėlęs žmogus. Niekas nerįsta su tokiu kovoti“, – teigė vienas internautas.

Tačiau, kaip skelbia TMZ.com, atlikėjas tik juokavo. Los Andžele paparacų pakalbintas Justinas sakė: „Tai buvo tik paprastas įrašas. Kartais taip elgiuosi. Jis išspardytų man sėdynę. Jis turi tą tėčio jėgą.“