Š. Jasikevičius į NBA dar nesikels – „Grizzlies“ išsirinko kitą strategą

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
  © Irmantas Gelūnas / Fotobankas
Alfa.lt
2019-06-11 19:37

Tikimybė, kad Šarūnas Jasikevičius tęs darbą Kauno „Žalgirio“ klube, dar labiau išaugo.

Tuo gali džiaugtis kauniečių gerbėjai sužinoję, jog į lietuvį besitaikę Memfio „Grizzlies“ pasirinko ne Šarą, o Taylorą Jenkinsą.

Beveik du mėnesius naująjį strategą besirinkusi komanda į šią vietą buvo numačiusi daugybę kandidatų, tačiau galiausiai pirmenybę suteikė šiame sezone Milvokio „Bucks“ asistentu dirbusiam amerikiečiui.Jis NBA lygoje dirba dar nuo 2007-ųjų, o asistento poziciją užėmė ne tik Milvokyje, bet ir San Antonijaus „Spurs“ bei Atlantos „Hawks“ klubuose.

T. Jenkinso pavardė tarp kandidatų treniruoti „grizlius“ atsirado bene vėliausiai – prieš tai buvo minimos Š. Jasikevičiaus, Igorio Kokoškovo, Adriano Griffino, Alexo Jenseno, Jarrono Collinso ir Nate‘o Tibbettso pavardės.

„Grizzlies“ buvo paskutinė komanda, dar neturėjusi vyriausiojo trenerio. Visos kitos ekipos šį formalumą susitvarkė dar balandžio mėnesį.

Žinia apie naują vairininką turėtų paspartinti ir Jono Valančiūno sprendimą. „Grizzlies“ žaidžiantis lietuvis iki mėnesio pabaigos turi nuspręsti, ar pratęs savo dar vienerius metus galinčią galioti sutartį, o prieš kurį laiką jis tikino, kad didele dalimi šis sprendimas priklausys nuo naujojo komandos stratego.