Su ašaromis akyse kalbėjęs „Warriors“ vadovas atskleidė – K. Durantas patyrė Achilo sausgyslės traumą

Kevinas Durantas
Kevinas Durantas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-06-11 07:38

Penktųjų NBA finalo serijos rungtynių nebaigęs Kevinas Durantas patyrė Achilo sausgyslės traumą.

Tai po susitikimo Toronte su ašaromis akyse pranešė „Golden State Warriors“ krepšinio operacijų prezidentas Bobas Myersas.

Gegužės 9-ąją Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse prieš Hjustono „Rockets“ blauzdą susižeidęs K. Durantas praleido devynerias rungtynes iš eilės, o sugrįžęs ant parketo nespėjo sužaisti nė 12 minučių, kai skausmo perkreiptu veidu turėjo keliauti link rūbinės. Visgi panašu, kad šįkart jo trauma – dar rimtesnė.

„Iš pradžių tai buvo blauzdos trauma. Dabar – Achilo sausgyslės, – patvirtino B. Myersas ir pripažino, kad leisti K. Durantą į aikštę penktajame mače buvo nutarta bendru sutarimu, tačiau jis prisiėmė ir kaltę. – Jeigu norite kažką dėl to kaltinti, kaltinkite mane. Aš esu atsakingas už tokio lygio sprendimus.“


Tikslesnė traumos diagnozė paaiškės vėliau antradienį, kai žaidėjui bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas. Baiminamasi, jog K. Duranto Achilo sausgyslė galėjo plyšti – tokiu atveju vienas geriausių pasaulio krepšininkų negalėtų rungtyniauti bent pusmetį.

K. Durantas rungtynėse prieš „Raptors“ pasirodė startiniame penkete ir per beveik 12 min. spėjo pelnyti 11 taškų, pataikydamas visus tris tritaškius. Visgi antrajame kėlinyje gavus traumą netrukus paaiškėjo, kad į aikštę grįžti jis nebegalės, o dar nesibaigus rungtynėms puolėjas paliko areną pasiremdamas ramentais.


Iki traumos K. Durantas buvo rezultatyviausias „Warriors“ žaidėjas atkrintamosiose varžybose – per vieną susitikimą jis pelnė po 34,2 taško.

Tiesa, net ir be KD likę „kariai“ sugebėjo laimėti penktąjį finalo mačą ir išplėšti šeštąsias rungtynes, kurios naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vyks Oklande.