Sūnaus susilaukusi D. Filmanavičiūtė atskleidė jo vardą

Dovilė Filmanavičiūtė
Dovilė Filmanavičiūtė
  © Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos
2019-06-04 21:46

Televizijos laidų vedėją Dovilę Filmanavičiūtę ir jos mylimąjį Aurimą Grigą gegužės 23 d. aplankė gandrai. Žinomai moteriai gimė sūnus. Socialiniame tinkle ji atskleidė, kokį vardą jam išrinko. Tiesa, už jo įregistravimo slypi gan nuotaikinga istorija.

Pirmagimiui tėvai suteikė Kristijono Grigo vardą. Išvertus iš graikų kalbos jis reiškia „krikščionis“.

Tą pačią dieną, kai pranešė apie sūnui suteiktą vardą, D. Filmanavičiūtė atliko dar vieną labai svarbų dalyką – sūnų užregistravo metrikacijos skyriuje. Tačiau ką tik mama tapusiai Dovilei diena taip paprastai nesibaigė. Reikalus mieste moteris tvarkė iš vieno taško į kitą važinėdama paspirtuku. Prieš grįždama namo ji dar nusprendė užsukti į parduotuvę. Su pirkiniais išėjusi iš prekybos centro, D. Filmanavičiūtė prie įėjimo paliktos transporto priemonės neberado.

„Paspirtuko nebėr. Blaškausi, skambinu help deskui, už kūrybinius tekstus Vaitiekūno balsu noriu žudyt. Skambinkit policijai, man sako. Besiblaškydama su užsigliūčinusiu ir tik per garsiakalbį veikiančiu telefonu, visa šlapia, matau savo paspirtuką, numestą žolėse už prekybcentrio. Nebevažiuojantį. Pajuntu pirmą lūpos tympt“, – feisbuke rašė ji.

Laimei, daug streso ir nervų kainavęs nesusipratimas buvo išspręstas. Pasirodo, Dovilė paprasčiausiai pamiršo paspirtuką užrakinti. Kažkas nusprendė pabandyti juo pasivažinėti, bet toli nuvykti juo nepavyko.