LKL išdalijo sezono apdovanojimus: finalo MVP pripažintas E. Ulanovas, geriausiu treneriu – Š. Jasikevičius

LKL apdovanojimai
LKL apdovanojimai
  © Irmantas Gelūnas / Fotobankas

Vilniuje antradienio vakarą išdalyti praėjusį savaitgalį pasibaigusio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono apdovanojimai.

Geriausiu finalo serijos žaidėju pripažintas čempiono „Žalgirio“ vedlys Edgaras Ulanovas. Jis visose trejose lemiamos serijos rungtynėse buvo naudingiausias komandos krepšininkas, vidutiniškai rinko po 13,7 taško, 5,3 atkovoto kamuolio ir 20 naudingumo balų.

„Ačiū visiems sirgaliams, tarp jų – ir priešininkų sirgaliams, – rodydamas į Vilniaus „Rytui“ simpatizuojantį renginio vedėją Justiną Jankevičių kalbėjo E. Ulanovas. – Be jūsų visų nieko čia nebūtų.“

Į simbolinį sezono penketą pateko Žygimantas Janavičius (Prienų „Skycop“), Marius Grigonis, Edgaras Ulanovas, Brandonas Daviesas (visi – Kauno „Žalgiris“) ir Arnas Butkevičius (Vilniaus „Rytas“). Įdomu tai, kad jame vietos neatsirado Utenos „Juventus“ „centrui“ Martinui Gebenui, kuris buvo pripažintas viso reguliariojo sezono MVP.

Geriausiu LKL sezono treneriu pripažintas Dainių Adomaitį ir Kazį Maksvytį nukonkuravęs Šarūnas Jasikevičius, kuris šį prizą atsiėmė antrus metus paeiliui.

„Pirmiausia norėčiau pasveikinti Dainių ir Kazį su puikiu sezonu. Taip pat norėčiau padėkoti ir visiems žaidėjams, kad suteikė man galimybę atsiimti šį apdovanojimą, tikiuosi, kad pratęsime darbą ir toliau. Taip pat dėkoju ir mūsų sirgaliams“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė Šaras.

Geriausia metų organizacija pripažintas Klaipėdos „Neptūno“ klubas. Dar 2017–2018 m. sezone finansinių problemų turėjusi ir ant bankroto ribos balansavusi ekipa vos per metus sugebėjo susidoroti su iškilusiomis bėdomis bei, nepaisant kiek sumenkusio biudžeto, sužaisti geriausią reguliarųjį sezoną klubo istorijoje. Tiesa, tik „Žalgiriui“ jame nusileidę klaipėdiečiai suklupo atkrintamosiose varžybose, kai pusfinalio serijoje 0-2 nusileido „Rytui“.

Geriausiu jaunuoju krepšininku išrinktas Gytis Masiulis, kuris šiemet atstovavo Klaipėdos „Neptūno“ ekipai. Šalies čempionų Kauno „Žalgirio“ uostamiesčio klubui paskolintas 21-erių metų puolėjas vidutiniškai rinko po 11,2 taško, atkovojo po 5,4 kamuolio ir rinko po 14,1 naudingumo balo, o įspūdingiausią pasirodymą surengė mažojo finalo starte, kai Panevėžio „Lietkabeliui“ atseikėjo net 46 naudingumo balus.

Geriausiai besiginančiu krepšininku pripažintas žalgirietis Thomasas Walkupas, už nuopelnus LKL turnyrui apdovanotas Rimantas Kaukėnas, o už džentelmeniškumą prizą atsiėmė Alytaus „Dzūkijos“ trenerio asistentas Valdemaras Chomičius.

LKL išdalijo sezono apdovanojimus: finalo MVP pripažintas E. Ulanovas, geriausiu treneriu – Š. Jasikevičius

LKL apdovanojimai
+49