Aktorius E. Bechteris tapo tėčiu: atskleidė kūdikio vardą

Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
  © Asmeninis albumas
Alfa.lt
2019-06-01 11:29

Aktorius Edgaras Bechteris ir jo žmona Modesta Stonkutė gyvena džiugiomis emocijomis –  gegužės 30-ąją, per Edgaro gimimo dieną, pora susilaukė dukters. 

Džiugia žinia apie šeimos pagausėjimą aktorius pasidalijo socialiniame tinkle. Žinomas vyras dėkojo už sveikinimus ir atskleidė dukros vardą. Naujagimei Edgaras ir Modesta suteikė graikų kilmės vardą – Altaja.

 „Didelis AČIŪ jums už sveikinimus. „Per pastaruosius keletą metų beveik galutinai praradau savyje romantiką, kuo labai džiaugiuosi, nes jaučiu, kad pradėjo rastis many kitų, anksčiau neregėtų dalykų: humoro jausmas, saviironija, planavimas, emocijų nukreipimas ne į save, o į profesiją, tikslus. Galvojau, kai gims dukra, parašysiu kokį nors ironišką dalyką, tipo: SAKOMA: „TIK STIPRIEMS VYRAMS GIMSTA MERGAITĖS“. BUVAU ĮSITIKINĘS, KAD GIMS BERNIUKAS.

Gimė. Nesinori taip rašyti. Norisi viešai padėkoti savo žmonai, kad visi sužinotų, kodėl ji man tokia nuostabi. Mano žmona. Ačiū Tau už tavo kalbėjimo dovaną: tu mokai mane diskutuoti, reikšti savo nuomonę drąsiai. Pasirodo, diskusija nebūtinai turi pereiti į konfliktą. Ačiū už tavo dovaną pavadinimu „feminizmas“. Pasirodo, man nebūtina amžinai įrodinėti savo vyriškumą per durų atidarimą, sąskaitos turinį, iki kaulo romantiškomis vakarienėmis. Turėjom tikrai finansiškai labai sunkių akimirkų, bet tu, net ir nemylėdama mano profesijos, visada, tiesiogiai ir netiesiogiai, neleisdavai man mesti, pasiduoti. Pasirodo vyras nieko neturi. Čia man didžiausiais atradimas, kuris neapsakomai išlaisvino.

Vyras ir moteris turi, jeigu nori. Vyras ir moteris. Lygūs individai, padedantys vienas kitam likti ištikimiems sau. Kas keisčiausia, per tuos kelis metus, kuriuos esu su tavimi, karjeroje padariau didžiausią progresą, nors ir nesivaikiau to tipiško „vyriškumo“. Ačiū, kad pertvarkei manyje sąvoka „vyriškumas“ į žmogiškumą. Ačiū Tau, už šią naują gyvybę, kurią mes kartu su tavimi pasistengsime paversti išsilavinusiu, laisvu ir ištikimu sau žmogumi“, – socialiniame tinkle džiaugėsi tėvu tapęs Edgaras.