Sunkiai besiverčiantis socialinis darbuotojas paveldėjo 60 mln. dolerių vertės vilą

Jordanas Adlardas-Rogersas
Jordanas Adlardas-Rogersas
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2019-05-23 19:38

Jordano Adlardo-Rogerso istorija – lyg Holivudo filmas. Kai 2018-ųjų rugpjūtį mirė britų aristokratas Charlesas Rogersas, buvo manyta, kad jo 60 mln. dolerių vertės užmiesčio Penrose vilos niekas taip ir nepaveldės. Tačiau šias mintis išsklaidė atliktas DNR testas.

62 metų britas mirė savo automobilyje. Ne vieną dešimtmetį narkotikus vartojęs vyras perdozavo čia pat savo įspūdingų namų teritorijoje Kornvalyje, Anglijoje. Kaip jau anksčiau minėta, buvo manoma, kad milijonierius neturėjo jokio palikuonio ir jo turtas taip niekam ir neatiteks. Tačiau atlikus DNR testą paaiškėjo, kad palikuonį Charlesas vis dėlto turi. Tai – 31 metų sunkiai galą su galu suduriantis socialinis darbuotojas Jordanas, gyvenantis visai netoliese.


Jordanas Adlardas-Rogersas

Jordanas Adlardas-Rogersas© SCANPIX

Pasak „Cornwall Live“, Jordanas, užaugęs socialiniame būste ir jau ne vienus metus niekaip neišsprendžiantis finansinių problemų, metė darbą ir su partnere Katie Hubber bei sūnumi Joshua jau apsigyveno prabangioje viloje, Rogersų šeimai priklausančioje nuo 1771-ųjų.

Tačiau gavęs raktus vyras ne puolė neštis savo daiktus, o su mylimąja nuskrido į Niujorką. Negana to, kiekvieną savaitę Jordanas gauna po 1300 dolerių iš jo tėvo palikto fondo.

„Negyvenu čia dar tiek ilgai, kad viską čia žinočiau, tačiau jau spėjau išsiaiškinti keletą dalykų, – apie staiga pasikeitusį gyvenimą pasakojo Jordanas. – Charlesas iš tiesų viloje negyveno. Čia laiką leido jo mama, o jis apsistojo viename iš ūkinių pastatų. Pasidžiaugti gyvenimu prabangiame name jis neturėjo galimybės, nes „nespėjo“ jo paveldėti. Iš pradžių mirė Charleso mama, o po dviejų savaičių ir jis pats. Trumpai tariant, jis pasidavė ir, kaip supratau, užuot persikėlęs, apsigyveno savo automobilyje.“

Šiomis dienomis Penrose vila yra prižiūrima istorinės labdaros organizacijos „National Trust“. Jai Rogersų šeima namą padovanojo dar 1974-aisiais mainais į tai, kad jo šeimai čia gyventi būtų leidžiama dar 1000 metų. 

Vilos teritorijoje ne tik gražūs sodai, bet ir miškai, ūkinės paskirties žemė, taip pat senovinė kasykla. Be to, kaip teigiama, čia mirtinai sužeistas buvo pats karalius Artūras.


Jordanas Adlardas-Rogersas

Jordanas Adlardas-Rogersas© SCANPIX

Jordano gyvenimo istorija išties graudinanti. Užaugęs visai netoli šios vietos – vos už 1 mylios, vyras, kaip pats pasakojo, teigė žinojęs, kad Charlesas gali būti jo tėvas.

„Kai buvau mažesnis, jis pasisiūlė padaryti DNR testą, tačiau tai nebuvo įgyvendinta. Kai man sukako 18 metų, aš pats atėjau pas jį ir vėl pasiūliau pasidaryti tyrimą, tačiau tada jis man liepė kreiptis į jo teisininkų komandą. Tada turėjau kitų prioritetų ir šio plano nebeįgyvendinau“, – pasakojimą tęsė staiga praturtėjęs vyras.

Vėliau Jordanas teigė rašęs laiškus, tačiau į nė vieną jų atsakymo nesulaukė. Prieš trejus metus susisiekė advokatas ir pranešė, kad Charlesas DNR testo vis dėlto daryti nenori. „Į tą paskutinį laišką aš atsakiau pridėdamas savo DNR testo rinkinį. Po kurio laiko sulaukiau advokato skambučio. Jis pranešė, kad Charlesas yra mano tėvas“, – tęsė Jordanas.


Paveldėta vila

Paveldėta vila© SCANPIX

Nors ir surado tėvą, su juo susitikti ir atnaujinti ryšių galimybės nebebuvo. Vyras mirė. „Žmonės sako, kad man labai pasisekė, bet, jei tik galėčiau, aš iškeisčiau visa tai į galimybę susitikti su Charlesu ir pasakyti jam, kad esu jo palikuonis. Galbūt jis būtų pasirinkęs kitokį gyvenimą“, – mąstė vyras.

Dabar J. Adlardas-Rogersas pratinasi prie naujo gyvenimo. Užaugęs skurdžioje aplinkoje, jis yra pasiryžęs savo sėkme pasidalyti su kitais.

„Man nebereikia dirbti, tad noriu įkurti labdaros organizaciją ir padėti bendruomenės nariams. Žinau, ką reiškia nerimauti dėl mokesčių ir nežinoti, ar galėsi juos tą mėnesį sumokėti. Nepamiršiu, kaip kadaise pats gyvenau“, – sakė jis.

Sunkiai besiverčiantis socialinis darbuotojas paveldėjo 60 mln. dolerių vertės vilą

Jordanas Adlardas-Rogersas