Fantastiško Ą. Tubelio pasirodymo nepakako – „Ryto“ jaunimas titulo gynybą pradėjo nesėkmingai

Ąžuolas Tubelis
  © Zalgiris.lt
2019-05-16 18:51

Titulą ginantys Vilniaus „Ryto“ krepšininkai Eurolygos jaunimo turnyrą taip pat pradėjo nesėkme.

Vilniečiai pirmajame B grupės mače 66:81 nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai ir prisidėjo prie kiek anksčiau pralaimėjimu A grupėje turnyrą pradėjusio Kauno „Žalgirio“ krepšininkų.

Vilniečiai įpusėjus ketvirtajam kėliniui dar atsiliko tik 61:65, tačiau itin nesėkmingai užbaigė rungtynes ir patyrė pralaimėjimą 15 taškų skirtumu.

„Ryto“ neišgelbėjo net ir fantastiškas Ąžuolo Tubelio pasirodymas. Jaunasis aukštaūgis per 31 minutę pelnė 27 taškus (8/14 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 4 varžovų metimus bei surinko net 36 naudingumo balus.

Be Lietuvos ir Serbijos krepšininkų, B grupėje dar žaidžia dvi Ispanijos komandos – „Valencia“ ir Madrido „Real“. Jų tarpusavio akistatą šiandien net 97:54 laimėjo „karališkojo“ klubo jaunimas.

Į finalą pateks tik pirmąsias grupių vietas užėmusios komandos.

„Rytas“: Ąžuolas Tubelis 27 (12 atk. kam., 4 blk., 36 naud. bal.), Ignas Goliančikas 9, Oskaras Pleikys 8.

„Crvena Zvezda“: Vukasinas Masičius ir Nikola Manojlovičius po 13, Marko Pavicevičius ir Bojanas Tomaševičius po 12, Stevanas Karapandzičius 11.