„Žalgiris“ Eurolygos jaunimo turnyrą pradėjo apmaudžia nesėkme – pralaimėjo panaikinę 23 taškų deficitą

Kerras Kriisa (Eurolygos nuotr.)
2019-05-16 16:14

Jaunieji Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nesėkmingai pradėjo kovas finaliniame Eurolygos jaunimo turnyre.

23 taškų deficitą panaikinę Manto Šerniaus auklėtiniai 83:85 nusileido Miuncheno „Bayern“ jaunimui ir komplikavo savo galimybes žengti į turnyro finalą.

Dar trečiajame kėlinyje žalgiriečiai atsiliko net 48:71, o didžiulį atsilikimą turėjo ir prieš lemiamą ketvirtį – 57:73.

Lemiamu metu „Žalgirio“ jaunimas susiėmė ir ketvirtąjį kėlinį laimėjo net 26:12, bet dramatiškai pasibaigusiose rungtynėse pergalės išplėšti žalgiriečiams nepavyko.

Be „Žalgirio“ ir „Bayern“, A grupėje dar žaidžia ir Tel Avivo „Maccabi“ bei Belgrado „Mega Bemax“ jaunieji krepšininkai. Eurolygos jaunimo turnyre rungtyniauja ir titulą ginantys Vilniaus „Ryto“ žaidėjai, kurie B grupėje varžysis su „Valencia“, Madrido „Real“ ir Belgrado „Crvena zvezda“ ekipomis. Būtent prieš pastarąją vilniečiai šįvakar žais pirmąsias rungtynes.

„Žalgiris“: M. Rubštavičius 20, K. Kriisa 19 (5 rez. perd.), P. Murauskas 14 (6 atk. kam.), D. Rimkus 10.

„Bayern“: S. Grantas (7 atk. kam.) 19, J. George‘as po 19, F. Skobaljis 9.