Papildomi bilietai į E. Sheerano koncertą Rygoje

Ed Sheeran
Ed Sheeran
Alfa Pramogos
2019-05-16 14:11

Praėjusį savaitgalį buvo išpirkti visi paskutiniai bilietai į Edo Sheerano koncertą, kuris įvyks liepos 12 d. Rygoje, Lucavsaloje!

Dėl didžiulio gerbėjų susidomėjimo renginio organizatoriams pavyko įtikinti atlikėjo vadybininkus paleisti į prekybą papildomų bilietų, kurių skaičius – ribotas. Taigi nuo šio ketvirtadienio, gegužės 16 d., www.bilietai.lt portale atsiras dar 1 tūkst. bilietų A zonoje (arčiau scenos) ir 5 tūkst. bilietų B zonoje (šiek tiek toliau nuo scenos). Jų kaina yra atitinkamai 79 ir 69 eurai. 

Tai paskutinė galimybė nusipirkti bilietus į įspūdingiausią šios vasaros renginį!

Taip pat norėtume atkreipti dėmesį į naujausią E. Sheerano ir Justino Bieberio dainą „I Don‘t Care“, kuri buvo išleista gegužės 10 d. ir akimirksniu atsidūrė topų viršūnėse visame pasaulyje. Kviečiame pamatyti naujojo superhito vaizdo klipo, kurio galutinė versija pasirodys jau visai netrukus, fragmentus.

Populiariosios muzikos atlikėjas J. Bieberis ir dainų kūrėjas E. Sheeranas bendradarbiauja jau nebe pirmą kartą. 2016 m. JAV metų hitu tapo „Love Yourself“, sukurta kartu su E. Sheeranu ir atlikta J. Bieberio. Taip pat Edas yra prisidėjęs prie J. Bieberio bei Major Lazer kompozicijos „Cold Water“. Viską susumavus, E. Sheeranas ir J. Bieberis kartu turi 77 dainas, įėjusias į britų Top 40, o „I Don‘t Care“ bus 78-oji!

E. Sheeranas – vienas sėkmingiausių visų laikų atlikėjų, kurio albumai, o ypač bilietų į koncertus pardavimai, muša rekordą po rekordo. „Perfect“, „Shape of You“, „Thinking Out Loud“, „Photograph“, „Happier“, „The A Team“, „Dive“, „Castle on the Hill“, „Don't“, „Galway Girl“ ir kiti jo hitai tapo mylimiausiais milijonams klausytojų. Daugiau kaip 4 mln. žmonių jau apsilankė dabartinio turnė „÷ Divide“ koncertuose, tad, be jokios abejonės, galima drąsiai teigti, kad šiandien E. Sheeranas yra numeris 1 pasaulio muzikos industrijoje.

Reiktų pabrėžti, kad liepos 12 d. koncerto ribos praplečiamos iki tikro festivalio, kadangi prieš E. Sheeraną scenoje mes matysime talentingą britų dainininką James’ą Bay’ų („Hold Back the River“, „Let It Go“, „Scars“, „If You Ever Want To Be In Love“, „Best Fake Smile“) ir švedų popensaciją Zarą Larsson („Symphony“, „Lush Life“, „Uncover“, „Never Forget You“, „Ain't My Fault“, „I Would Like“, „So Good“, „This One's for You“, „Ruin My Life“). Tikėtina, kad prie jų dar prisijungs vienas muzikantas arba grupė, tačiau tai bus žinoma artėjant koncerto datai.