Buvęs K. Kardashian vyras L. Odomas tikina, kad dėl skyrybų kalta jo priklausomybė nuo sekso ir narkotikų

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas
Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2019-05-16 19:00

Prieš išleisdamas memuarų knygą „Darkness to Light“, buvęs NBA krepšininkas ir realybės šou žvaigždės Khloe Kardashian vyras Lamaras Odomas atvirai prakalbo apie neištikimybę, priklausomybę nuo kokaino ir itin aktyvų lytinį gyvenimą.

Knygoje, kurios ištraukas paviešino portalas „People“, Lamaras tikina, kad dėl ketverius metus trukusios santuokos subyrėjimo kaltas jis, nes nesugebėjo suvaldyti savo priklausomybės nuo narkotikų ir sekso.

„Kurį laiką bendras gyvenimas buvo nuostabus, aš dar niekada nesijaučiau toks laimingas, – knygoje pasakoja L. Odomas. – Buvome viena garsiausių porų Holivude ir kartu uždirbome gerokai daugiau pinigų nei atskirai. Tačiau gailiuosi nebuvęs geresniu vyru jai. Tai (neištikimybė – red. past.) mane vis dar kankina. Bet turiu išmokti gyventi su šiuo jausmu.“

Praėjus keliems metams po vestuvių, L. Odomas susidūrė su psichologinėmis problemomis. Nenorėdamas nieko apie tai sakyti savo tuometinei žmonai Khloe, jis įniko į narkotikus, ėmė slapta susitikinėti su kitomis moterimis ir taip bandė iš galvos išvyti slogias mintis.

„Mylėjausi su daugiau nei 2 tūkst. moterų. Negaliu suskaičiuoti visų striptizo šokėjų. Tai nebuvo rimta, dažnai joms už tai sumokėdavau. Prastesnėmis jų nelaikiau“, – tęsia vyras.


Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas© SCANPIX

Interviu žurnalui „People“ L. Odomas teigė, kad seksas jam buvo priežastis pradėti vartoti narkotikus, nes taip jis „jausdavo dvigubą malonumą“. „Priklausomybė nuo sekso ir narkotikų buvo suderinta, – tęsia jis. – Peržiūrėjau visą pornografiją! Štai kaip sužinai, kad jau persistengei.“

14 metų trukusi L. Odomo karjera NBA staiga baigėsi 2013-aisiais. Paskutiniais mėnesiais lygoje vyro problemos tik didėjo.

„Santuokos pradžioje buvau jai ištikimas. Niekaip negalėjau priprasti prie to mirtino žinomumo, priklausomybių ir vis nykstančios karjeros bei neištikimybių kokteilio. Be to, pamiršau paminėti paranoją, nerimą, depresiją, – knygoje rašo buvęs krepšininkas. – Narkomanai puikiai moka paslėpti savo bėdas. Aš imdavau gintis, ir Khloe tiesiog nutildavo.“


Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas© SCANPIX

Negana to, 2015-ųjų spalį L. Odomas, lankydamasis viešnamyje, perdozavo narkotikų. Tuo metu vykusį skyrybų procesą K. Kardashian laikinai sustabdė, kad galėtų būti šalia buvusio mylimojo.

Viešnamyje sąmonės netekęs vyras tąkart vos neteko ir gyvybės. Perdozavęs kokaino jis paniro į komą ir buvo prijungtas prie gyvybę palaikančių aparatų. Vyrui tik per stebuklą pavyko pasveikti.

„Jos meilė man buvo tikra. Manau, kad tai vienintelis dalykas, dėl ko ji sugebėjo mane tuo metu vis dar mylėti“, – sakė Lamaras.

K. Kardashian ir L. Odomo santuoka oficialiai nutraukta 2016-ųjų gruodį.