Automobilius prie prekybos centrų alytiškiai galės palikti ir per naktį

Stovėjimo laiką prie prekybos centrų Alytuje ribojantys ženklai turės būti pakoreguoti – nuo šiol gyventojai galės čia savo automobilius palikti ir nakčiai.
Stovėjimo laiką prie prekybos centrų Alytuje ribojantys ženklai turės būti pakoreguoti – nuo šiol gyventojai galės čia savo automobilius palikti ir nakčiai.
  © Alytausgidas.lt
Alytausgidas.lt
2019-05-21 19:27

Alytaus savivaldybės Saugaus eismo komisijoje pritarus ir leidus įrengti automobilių stovėjimą apribojančius ženklus prekybos centrų stovėjimo aikštelėse, Alytaus meras Nerijus Cesiulis susitiko su prekybos tinklų „Senukai“, „Iki“ bei „Norfa“ atstovais.

Prekybos tinklų atstovų teigimu, jų aikštelės naudojamos nuolatiniam automobilių laikymui. Neretai esą pasitaiko, jog užėmus klientams skirtas vietas, šie priversti nepatogius pirkinius neštis net į kitą gatvės pusę, o žiemos metu išvalyti aikšteles tampa sudėtinga. Problema atsispindi ir atliekamuose klientų pasitenkinimo tyrimuose, o įvairios priemonės, pavyzdžiui, įspėjimai, nepasiteisina.

„Mūsų tikslas – išspręsti klausimą alytiškių naudai, atsižvelgiant ir į verslo interesus, todėl esame pasirengę bendradarbiauti ir prisidėti prie tvarkos palaikymo. Automobilių skaičius mieste gerokai viršija tuos, kurie buvo naudojami planuojant parkavimo aikšteles prie daugiabučių. 

Pastačius prekybos centrus, automobilius buvo leidžiama statyti šalikelėje, šiuo metu šis leidimas panaikintas, tad gyventojai susiduria su didelėmis problemomis“, – kalbėjo miesto meras.

Diskusijoje buvo sutarta leisti gyventojams statyti automobilius prekybos centrų aikštelėse nuo 20 iki 6 valandos. Šis klausimas bus persvarstytas artimiausiame Saugaus eismo komisijos posėdyje, vyksiančiame dar šį mėnesį.