Gimtadienis: sakralinė prasmė ir pasiruošimas

Gimtadienis
Gimtadienis
  © Pixabay.com

Jūsų gimimo diena nėra tik viena iš svarbių švenčių. Tai – jums sakralinė diena, turinti ypatingą prasmę.

Dauguma iš mūsų laukia savo gimimo dienos, ruošiasi jai iš anksto, galvoja, kuo pavaišinti svečius, kaip pasipuošti, kaip atšvęsti kuo linksmiau... Tačiau dažnai pasitaiko, kad tokios šventės išvakarėse žmogus suserga, pabjūra jo nuotaika, atsiranda susierzinimas, kyla noras viską atšaukti, įsisprausti į kampą ir tūnoti, kad niekas neliestų. Ar jums tai pažįstama?

Gimimo diena – ne tik tokia diena, kai mes tampame metais vyresni, kai sulaukiame dėmesio, sveikinimų ir dovanų, teigia tinklaraštininkė Julia Mangalam.

Kiekvienas žmogus turi tam tikrą gyvenimo programą. Tą programą ir žmogaus turimą gyvybinės energijos kiekį stengiasi apskaičiuoti astrologai, numerologai, būrėjai ir žiniuonys. Rytų išminčiai sako, kad kiekvienam žmogui skirtas tam tikras įkvėpimų skaičius. Jogai gyvena ilgiau, nes jie moka kontroliuoti savo kvėpavimą, sulėtindami jį. Kuo spartesnis gyvenimo tempas, tuo greičiau sudegina save žmogus. Ši energija „išduodama“ ne visa iš karto. Kiekvienais metais žmogui įteikiama tam tikra gyvybinių jėgų porcija, kad jis galėtų realizuoti savo sumanymus.

Ir duodama ji būtent žmogaus atėjimo į šį pasaulį dieną. Šios jėgos suteikiamos gyvenimo tikslams, svajonės ir planams realizuoti. Artėjant prie asmeninių metų pabaigos, energijos lieka vis mažiau, bet jeigu žmogus išmintingai ja naudojosi, jis jaučia tik artėjantį atsinaujinimą ir džiaugsmą.

Jeigu žmogus visus metus gyveno labai intensyviai, kankindamas save stresu, alindamas nereikalinga, beprasmiška veikla ir degindamas savo gyvenimą, pamiršęs tikruosius tikslus, paprastai porą savaičių ar mėnesį iki gimtadienio jis jaučia išsekimą, silpnumą, susierzinimą, depresines nuotaikas, nuovargį, apatiją, nusilpsta jo imunitetas, ima kibti ligos.

Moterims taip dažnai būna tada, kai jos realizuoja vyro gyvenimo programą, neatsižvelgdamos į savo moterišką prigimtį ir kūno ypatumus, per daug reiškiasi sociume, ignoruodamos savo tikslus ir troškimus.

Labai svarbu atsižvelgti į energijos gavimo cikliškumą ir teisingai pasiruošti gimtadieniui.


Gimtadienis

Gimtadienis© Pixabay.com

Kaip pasiruošti gimimo dienai?

Prisiminkite, kokių troškimų ir planų turėjote per praeitą gimtadienį.

Paanalizuokite, ką pavyko įgyvendinti, o kokie planai bus perkelti į kitus metus, kokių reikėtų atsisakyti. Trumpai tariant, padarykite reviziją.

Pasistenkite išvalyti savo sielą nuo visko, kas nereikalinga, ir prisipildysite naujos energijos. Jeigu ji bus įpiltą į „nešvarią taurę“, tai visi planai ir troškimai bus sudrumsti ir aptemdyti. Todėl verta nueiti į pirtį ir kruopščiai nusiplauti kūną, pabadauti porą dienų, atleisti visiems, kas jus įžeidė, paprašyti atleidimo visų, kuriuos įskaudinote.

Atsikratykite seno šlamšto namuose, apsitvarkykite, kad nauja energija galėtų laisvai cirkuliuoti švarioje erdvėje.

Pasvarstykite ir surašykite, ką norėsite įgyvendinti kitais savo metais. Surašykite planus: ilgalaikius ir etapinius. Energijos jums bus suteikta kūrimui, o ne niekams. Užrašykite bruožus, kuriuos trokštate išsivystyti, ir trūkumus, kurių norite atsikratyti.


Gimtadienis

Gimtadienis© Pixabay.com

Kaip praleisti gimtadienį?

Gimimo diena – rimtas lūžio metas. Geriau švęsti ją ramiai, o triukšmingą puotą bus galima iškelti pora dienų vėliau. Galima vaišinti svečius tarytum atliekant labdaros aktą, bet pačiam neprisivalgyti ir neprisigerti. Saikingai užkąskite lengvo maisto.

Tą dieną paskelbkite sau savo kitų metų ketinimus, paprašykite Dievo pagalbos troškimams įgyvendinti.

Energijos gavimo procesas kartais būna nepatogus. Jis sukelia nuotaikų svyravimus: juoką keičia ašaros, apatiją – jėgų antplūdis. Naujai energijai reikia laiko, kad įsikurtų jumyse, todėl ta diena neturi būti per daug įtempta.

Pasistenkite padaryti gimimo dieną jaukią, malonią, patogią. Patartina atsigulti anksčiau, tada kitą rytą atsikelsite kupini jėgų ir energijos, o per naktį įvyks natūralūs energijos persitvarkymo procesai.

Jeigu švęsite visą naktį, tai energija gali dar porą savaičių klaidžioti po kūną, sukeldama nuotaikų svyravimus ir nesuprantamas emocijas.

Linkime jums harmonijos su laiku, gamta ir pasaulio energijomis!