S. Malinauskas: R. Karbauskio paramą kampanijos metu jautėme

Alfa.lt
2019-05-15 17:34

Prieš pat prezidento rinkimus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis pareiškė, kad trauksis iš valdančiosios daugumos, jeigu Saulius Skvernelis nepateks į antrąjį turą. Laidoje „Alfa taškas“ premjero rinkimų štabo komunikacijos vadovas Skirmantas Malinauskas nebuvo tikras, ar apie tokį pareiškimą S. Skvernelis žinojo iš anksto.

S. Malinauskui tokie valstiečių lyderio pareiškimai tapo naujiena. Visgi paklausus, ar tai galėjo būti sąmoningas būdas pakenkti kampanijai, pašnekovas atsakė neigiamai: „R. Karbauskio paramą kampanijos metu jautėme. Atmetu, kad tai sąmoningas kenkimas. Visokia parama buvo, kalbėjomės, bendravome, jis dalyvaudavo, kur prašėme.“

Pasak premjero patarėjo, R. Karbauskio ir S. Skvernelio santykiai šiuo metu yra geri, tačiau po nesėkmingų rinkimų visada kyla natūrali įtampa ir būtinybė prisiimti atsakomybę.

Prieš rinkimus S. Skverneliui palaikymą išreiškė keturiolika merų, tarp kurių – Živilė Pinskuvienė bei Ričardas Malinauskas. 

Ar pastarojo parama galėjo tapti dar viena kliūtimi į antrąjį rinkimų etapą? „Nuo pat pradžių buvo klausimas, ar galime priimti visų palaikymą, ar nuo kai kurių atsiribojame. Nuspręsta, kad nėra svarbi vieno žmogaus parama, bet žmonės, kurie pasitiki tais merais, jų paramos mes neatmesime. Visi patys siūlė paramą. Absoliučiai iš visų merų ją priėmėme.“

S. Malinauskas pridūrė, kad premjeras savo pozicijos dėl atsistatydinimo nepakeitė, ir tai turėtų įvykti liepos 12 d.

Plačiau apie tai – laidoje „Alfa taškas“.