Nepatogu atsisakyti: 6 blogiausios priežastys užsiimti seksu

Seksas
Seksas
  © Flickr

Aistra, susijaudinimas ir fizinis potraukis žmogui – adekvati, bet ne vienintelė priežastis, dėl kurios moteris nusprendžia užsiimti seksu. Mūsų kultūroje jau susiformavo ir nauja intymaus gyvenimo klasifikacija: iš gailesčio, iš keršto, iš pareigos jausmo. Toliau išvardysime šešis blogiausius pretekstus permiegoti su vyru.

1. Nenorite pasirodyti frigidiška

Seksas virsta pareiga, kai, užuot klaususi „Ar aš to noriu?“, jūs klausiate savęs „Kas bus, jeigu aš atsisakysiu?“ Baimė pasirodyti šaltai, apvilti partnerio lūkesčius verčia moteris sutikti užsiimti seksu, kuris akivaizdžiai nesuteiks joms jokio malonumo.

Nėra teisingo ar neteisingo seksualumo, yra tik skirtingi temperamento tipai. Nesigėdykite aptarti su vyru savo ir jo poreikių ir, jeigu jie nesutampa, ieškoti kompromisų. Jūs neturite laikyti savęs nevisaverte, jeigu jums užtenka intymių santykių kartą per savaitę, o jam reikia kasdien. Vyriškas libido nėra etalonas, kad ir ką kalbėtų masinė kultūra.

2. Nepatogu atsisakyti

Jeigu atvažiavote pas jį, jeigu jis pavaišino jus vakariene, jeigu jau perėjote į preliudijos stadiją – nė viena iš šių priežasčių neturi tapti nepageidaujamo sekso argumentu. Nei jeigu iš pradžių norėjote suartėjimo, o paskui kažkas pasikeitė – vaikinas pradėjo elgtis nemaloniai, atsisakė naudotis prezervatyvu arba pajutote diskomfortą, – jūs galite sustabdyti viską bet kuriame etape.

Partneris turi priimti ir gerbti jūsų sprendimą, priešingu atveju jums reikia laikytis atokiai nuo tokio vyro.

3. Norite už kažką atsidėkoti

Pripažinimo impulsą vaikinui iš „draugų zonos“ lengva supainioti su švelnumo ir net geismo priepuoliu. Tačiau seksas iš dėkingumo žemina ir jus, ir jį. Ypač kai kalbama apie žmogų, kuriam nesate abejinga. Jeigu jūsų artumas kaip nors susijęs su tuo, kad jaučiatės skolinga tam vaikinui, tai jo reikia atsisakyti. Jūsų kūnas – ne atpildo moneta, o seksas – ne geriausias būdas atiduoti skolas.

Geras trumpalaikis seksualinis ryšys įmanomas, jeigu jausitės saugiai.

4. Norite perkelti santykius į kitą lygį

Užtvirtinti savo teises į vyrą sekso būdu – neperspektyvi idėja. Lytinis aktas neturi jokios juridinės galios, todėl jūsų santykiai netaps nė kiek tvirtesni ar oficialesni.

Jei norite pereiti nuo flirto prie rimtesnių santykių, aptarkite tai su vyru. Papasakokite jam apie savo jausmus ir pasiteiraukite apie jo ketinimus. Toks pokalbis suteiks jums pasitikėjimo savimi ir padės pasiekti didesnį aiškumą dėl kartu praleistos nakties.

5. Esate apsvaigusi nuo alkoholio

Kai kurias moteris alkoholis veikia kaip afrodiziakas, ir tai suteikia pretekstą gailėtis rytais. Problema ta, kad dėl spiritinių gėrimų jūs negalite duoti sąmoningo sutikimo užsiimti seksu.

Jums reikia kiekvieną kartą aiškiai nustatyti, ar tikrai norite permiegoti su šiuo vaikinu, ar dėl to kaltas alkoholis. Užtenka nuspręsti, kad neužsiimsite seksu, jeigu prieš tai buvote išgėrusi. Tokį sprendimą reikia priimti esant blaivai.

Žinoma, tai pasakytina apie atsitiktinius ryšius, nors iš girto sekso su nuolatiniu partneriu irgi neverta tikėtis ko nors gero – alkoholis slopina pojūčius ir stabdo reakcijas.

6. Gailitės jo

Tai blogiausia priežastis lytiniams santykiams. Beveik kaip seksas iš dėkingumo, tik dar labiau žeminantis variantas.

Žinoma, jeigu jus iš tikrųjų jaudina bejėgiai vyrai, galite bandyti tokiu būdu patirti orgazmą. Bet jeigu svarbiausiais noras, kuris skatina jus, yra nuraminti jį, tai bus prastas gailestingumas ir labdara.

O dabar pagalvokite, kokios priežastys užsiimti seksu jums atrodo vertos pagarbos.

Šaltinis: Heroine.ru