Kaip atsakyti prieš LGBT nusiteikusiam politikui? Pasibučiuoti!

M. Salvinis (© Instagram/@gaiaparr nuotrauka)
M. Salvinis (© Instagram/@gaiaparr nuotrauka)
  © Socialiniai tinklai
Alfa.lt
2019-05-16 19:05

Italijos socialinės aktyvistės Gaia Parisi ir Matilde Rizzo išgirdusios, kad į jų gimtąjį miestelį atvyksta konservatyvusis Vidaus reikalų ministras Metteo Salvinis, rado būdą jam įgelti.

CNN praneša, kad po Sicilijos Kalsatinetos miestelyje vykusio politinio renginio M. Salvinis pradėjo įprastą fotografavimosi su savo palaikytojais procesą, iki kol dvi aktyvistės sulaukė savo eilės ir šalia politiko pradėjo bučiuotis. Aišku, jos iškart buvo išskirtos, o ministras tiesiog joms palinkėjo „susilaukti daug sūnų“ ir sėkmės gyvenime.


View this post on Instagram

Ciao amico @matteosalviniofficial

A post shared by Gaia Parisi (@gaiaparr) on

„Mūsų skleidžiama meilės ir tolerancijos žinutė yra prieš tokių politikų kaip M. Salvini skleidžiamą nepakantumo ir neapykantos kurstymą“, – teigė viena iš aktyvisčių G. Parisi. „Tai tuo pačiu yra ir žinutė nepasiduoti ir toliau protestuoti prieš diskriminaciją ir neteisingumą, nes net ir vienas paprastas veiksmas kaip bučinys gali iš naujo atverti politines diskusijas“, – pridūrė ji.

Pats ministras taip pat sureagavo į socialiniame tinkle Instagram išpopuliarėjusią nuotrauką, įsikeldamas palinkėjimą „Geriausios kloties, taikos ir gėrio, mano sesės“.

M. Salvinis, radikalios dešinės ir prieš imigraciją nusiteikusios partijos „Lyga“ (Lega) lyderis, neseniai išreiškė palaikymą prieš LGBT asmenis ir abortus pasisakančiam Pasaulio šeimų kongresui. Šios organizacijos misija, anot jų, yra „ginti tradicinę šeimą“.


View this post on Instagram

Auguri, pace e bene sorelle😘 #GaiaeMatilde

A post shared by Matteo Salvini (@matteosalviniofficial) on