Neramūs sirgaliai Amsterdame: įvartį šventęs C. Ronaldo apmėtytas daiktais, darbo turėjo ir policija

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-04-11 12:29

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mačas Amsterdame tarp vietos „Ajax“ ir Turino „Juventus“ klubų nepraėjo be nesklandumų.

Užsienio žiniasklaida praneša, jog dar prieš susitikimą buvo sulaikyta 140 italų aistruolių. Amsterdamo policijos išleistame pranešime teigiama, kad tokių priemonių buvo imtasi dėl saugumo – esą pas sulaikytuosius rasta ir konfiskuota ginklų ir pirotechnikos.

Dalis „Juventus“ sirgalių buvo sulaikyti greta stadiono esančioje metro stotelėje, likusi grupelė areštuota jau visai šalia stadiono įėjimo. Pranešime teigiama, kad siekiant išardyti didžiules „Ajax“ ir „Juventus“ aistruolių grupes buvo panaudotos net ir vandens patrankos.

Tam, kad atskirtų ir sulaikytų galimus incidentų kurstytojus, Nyderlandų policija kliovėsi ir kolegų iš Italijos, atvykusių specialiai dėl šio susitikimo, patarimais.

Tarp iš sirgalių konfiskuotų daiktų rasta lazdų, plaktukų ir stiebų.

Chaoso Amsterdame netrūko ne tik prie stadiono, bet ir jame. „Juventus“ puolėjui Cristiano Ronaldo pirmojo kėlinio pabaigoje įmušus vienintelį savo komandos įvartį, į jį ėmė skrieti įvairūs daiktai iš tribūnų. Vieną jų – plastikinį puodelį – užfiksavo ir televizijos kameros.


Portugalo įvartis vakarykštėse rungtynėse buvo ne vienintelis – iškart po pertraukos Davidas Neresas pasiekė vienintelį „Ajax“ įvartį ir išplėšė Nyderlandų ekipai lygiąsias.