Susidūrimo pasekmės: L. Messi įtariamas nosies pertvaros lūžis, kilo kvėpavimo problemų

Lionelis Messi
Lionelis Messi
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-04-11 11:37

„Barcelonos“ ekipa UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį pradėjo užtikrintai – katalonai išvykoje 1:0 nugalėjo „Manchester United“ ir prieš atsakomąjį susitikimą turi vieno įvarčio pranašumą.

Visgi rungtynės „Old Trafford“ stadione nepraėjo visiškai sklandžiai, kadangi nesužaidus nė pusvalandžio stiprų smūgį iš „raudonųjų velnių“ futbolininko Chriso Smallingo patyrė „Barcos“ kapitonas Lionelis Messi.

Ne tik trenkęsis petimi, bet dar ir ranka argentiniečio veidą grybštelėjęs „Man United“ žaidėjas nebuvo nubaustas pražanga, tačiau varžovų žvaigždę tai kaip reikiant išmušė iš vėžių – L. Messi krito ant žemės, o netrukus iš jo nosies pasipylė kraujas.


Argentinietis, kuriam buvo prakirstas ir skruostas bei sužeista akis, žaidimą galėjo tęsti tik po kelių minučių, o po rungtynių tiek „Barcelonos“ strategas Ernesto Valverde, tiek saugas Sergio Busquetsas atskleidė, jog L. Messi savijauta per likusias rungtynes nebuvo itin gera.

„Po incidento jis nesijautė patogiai, – tikino E. Valverde. – Ketvirtadienį atliksime tyrimus, kad nustatytume jo būklę. Nors jis stiprus vyrukas, smūgis jį gerokai išmušė iš vėžių.“

Savo ruožtu S. Busquetsas atskleidė, kad, remiantis pirminėmis prognozėmis, L. Messi lūžo nosies pertvara. Saugas taip pat patikino, jog jo komandos draugas susidūrimo pasekmes jautė visą likusį rungtynių laiką.

AS.com šįryt taip pat pranešė, kad dėl patirtos nosies traumos ir užtinimo L. Messi kilo kvėpavimo problemų. Visgi manoma, kad argentinietis nepraleis atsakomojo ketvirtfinalio susitikimo, kuris Barselonos „Camp Nou“ stadione bus žaidžiamas antradienį, balandžio 16-ąją.