„Fit Model Lietuva“ dalyvei Ingai labiausiai gluminantis dalykas projekte – viešumas

Projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvė Inga (kairėje)
Projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvė Inga (kairėje)
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos
2019-03-26 15:44

Įpusėjo sporto klube Vilniuje „MyFitness“ ir Kaune „City gym“ vykstantis projektas „Fit Model Lietuva“. 13-os merginų balandžio 20 d. laukia pirmos jų gyvenime varžybos IFBB kategorijoje „Fit Model“. Ši kategorija atspindi eleganciją, moteriškas kūno linijas su minimaliu kiekiu raumenų. Tai merginoms itin priimtina kategorija, kurioje suderinamas moteriškumas ir fitnesas.

– Trumpai papasakok apie save.

– Esu Inga, man 32 metai, šiuo metu gyvenu Kaune. Dirbu logistikos vadybininke veterinarinės farmacijos įmonėje. Darbas gana dinamiškas, daug veiksmo kasdien, bet tai tik praturtina kasdienybę. Tenka susidurti su daug iššūkių, veterinarijos versle daug specifikos, bet taip tik įdomiau.

Mėgstu keliauti, kasmet stengiuosi bent porą kartų išvykti vis skirtingomis kryptimis. Taip pat patinka skaityti knygas, deja, pastaruoju metu šiam malonumui lieka labai mažai laiko. Laikau save gana kūrybišku žmogumi. Jei susigalvoju atsinaujinti kambarį – visko imuosi pati. Pabodę papuošalai ar drabužiai mano rankose neretai įgauna naują gyvenimą.

– Ar iki projekto buvai aktyvi?

– Sportas visada buvo mano gyvenime, tačiau nuosekliai nesportavau. Bodyflex, kalanetika, joga, treniruotės ratu, įvairūs grupiniai užsiėmimai – visa tai jau yra išbandyta, bet niekas neprilipo. Treniruotės su svoriais man nauja patirtis. Prieš projektą galvojau, kad esu pakankamai aktyvi, bet pradėjusi dirbti su projekto treneriais supratau, jog klydau. Čia visai kas kita – labai daug tenka mokytis nuo pagrindų.

– Kodėl nusprendei dalyvauti projekte? Su kokias naujais iššūkiais tenka susidurti?

– Apie projektą sužinojau prieš porą metų, kai tuo metu dalyvavo viena mano draugė. Tada tik stebėjau ir žavėjausi merginų pasiekimais, pasvajojau ir apie savo dalyvavimą, bet pati bandyti dalyvauti nedrįsau, nepasitikėjau savo jėgomis. Šiemet sukaupiau drąsą, užpildžiau anketą ir aš čia! Didžiausias iššūkis man – viešumas, tai man nėra artima ir šiek tiek glumina. Tačiau priimu tai kaip naują, naudingą ir įdomią patirtį bei žingsnį iš komforto zonos. Be to viešumas motyvuoja ir įpareigoja stengtis.


Projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvė Inga

Projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvė Inga© Organizatoriai

– Ar iš aplinkinių tenka girdėti stereotipų, susijusių su sportu / varžybomis?

– Taip, tenka, ir dažniausiai iš žmonių, kurie nėra susipažinę su fitmodel kategorija. Paprastai žmonės įsitikinę, kad šios kategorijos tikslas – stipriai raumeningas kūnas. Tačiau ši kategorija atspindi eleganciją, moteriškas kūno linijas su minimaliu raumenų kiekiu. Kaip tik tai mane labiausiai ir sužavėjo.

– Kaip artimieji reaguoja į tavo dalyvavimą projekte?

– Artimieji labai palaiko, tai man yra svarbiausia. Pasirodžius pirmajai viešai informacijai buvo kiek neramu, kaip reaguos žmonės iš mano aplinkos, bet sulaukiau tik gerų žodžių ir daug palaikymo, tai iš tiesų labai džiugina ir dar labiau skatina siekti užsibrėžto tikslo.

– Kokios treniruotės nemėgsti labiausiai? Kodėl?

– Nemėgstamų treniruočių nėra, gal tik sunkesnės ar lengvesnės. Kol kas sudėtingiausia – pozavimas. Iki projekto net neįsivaizdavau, kaip tai sudėtinga. Pasirodė ir sėdimo darbo „uždirbta“ laikysena, kuri tikrai negelbsti pasiruošiant pirmajam startui. Tačiau turime puikią trenerę ir kiekvieną savaitę tobulėjame.


Projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvė Inga

Projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvė Inga© Organizatoriai

– Ar sunku laikytis varžybinės mitybos?

– Tiesą pasakius, varžybinė mityba man lengviausia viso pasiruošimo dalis. Na, bent jau kol kas. Porcijos mažėja, bet didelio diskomforto dėl to nejaučiu. Nerimą kelia laisvė pasibaigus projektui, kai nebebus kontrolės. Bet tikiu, kad dabartinis režimas įskiepys teigiamus įpročius, kurie išliks ir po projekto. Viena, ko tikrai išmokė varžybinė mityba, tai mėgautis kiekvienu kąsniu.

– Kas tave motyvuoja nepasiduoti pagundoms ir siekti tikslo?

– Niekada nebuvau itin liesa, tai labiausiai motyvuoja. Norisi savo darbu pasiekti geriausių įmanomų rezultatų. Viešumas taip pat kažkiek įpareigoja.

– Ar bijai pirmo starto? Kaip jį įsivaizduoji?

– Neramu, kad lieka vis mažiau laiko, o reikia dar tiek daug nuveikti. Bet esu įsitikinusi, kad visos merginos bus gražios, pasitempusios, pasiruošusios, nušlifavusios sceninius judesius – viskas bus gerai.

– Kokiu skanėstu palepinsi save po varžybų?

– Toks didelis pasirinkimas! Dabar atrodo, kad bet kas, kas nėra dabartiniame meniu, tiktų. Labai mėgstu vaisius, tad jų pasiilgstu labiausiai. Na, bet jeigu reikėtų pasirinkti TOP 3, tai būtų bandelė su cinamonu, arbūzas ir sušiai su tunu.

„Fit Model Lietuva“ dalyvei Ingai labiausiai gluminantis dalykas projekte – viešumas

Projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvė Inga (kairėje)