Iš Klaipėdos uosto vadovo posto atleistas A. Vaitkus teigia jau sulaukęs ne vieno darbo pasiūlymo

Arvydas Vaitkus
Arvydas Vaitkus
  © Andrius Ufartas / Fotobankas
BNS
2019-03-26 14:54

Pirmadienį iš Klaipėdos jūrų uosto direkcijos vadovo posto atleistas Arvydas Vaitkus sako gavęs jau ne vieną darbo pasiūlymą, tačiau kol kas ketina susitelkti į uosto darbų perdavimą.

„Pasiūlymų, mano didžiai nuostabai, yra ne vienas, tiesiog reikia šiandien perduoti darbus, įmonė negali sustoti jokiu būdu. Tai yra labai svarbi įmonė Lietuvos ekonomikai (...), šiai dienai, šiai valandai labiau rūpi, kad įmonė nesustotų ir dirbtų įprastiniu ritmu“, – antradienį žurnalistams Klaipėdoje sakė A. Vaitkus.

Paklaustas, ar sutiktų vadovauti kitai valstybės įmonei, kaip užsiminė valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis, A. Vaitkus teigė, kad pirmiausia reikia gauti pasiūlymą, jį konkretizuoti, ir tada svarstyti.

Jis taip pat sakė kol kas nesvarstantis galimybės atsisakyti Klaipėdos savivaldybės tarybos nario mandato. „Šiuo metu tikrai ne“, – teigė A. Vaitkus.

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis pirmadienį atleido A. Vaitkų, kilus abejonių, ar šiame poste jis galėtų likti nešališkas įmonių, kurių paramos sulaukė mero ir savivaldos rinkimuose, atžvilgiu.

Pirmadienis buvo paskutinė A. Vaitkaus darbo diena, jį laikinai pavaduoja infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė.

R. Masiulis portalui Atviraklaipeda.lt sakė, kad dėl naujo direkcijos vadovo bus konsultuojamasi su valdyba, tačiau jis bus skiriamas skaidriai: „Didelis konkursas, samdysime įdarbinimo agentūrą, kad būtų kuo mažiau spekuliacijų dėl objektyvumo. Sprendimus priims profesionalai.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.