Interneto gražuoliukas Mantvydas: į pasimatymus einu tik su gražiomis moterimis

Manvydas
Manvydas
  © LNK
Alfa.lt
2019-03-20 15:39

Trečiadienio pavakarę, 17 val., LNK laidoje „Yra, kaip yra“ bus diskutuojama apie vyrų ir moterų grožį. Laidoje dalyvausiantis verslininkas Mantvydas pasakos, kad labai stengiasi dėl savo išvaizdos. Vyras laidoje sakys, kad gatvėje tenka matyti daug apsileidusių moterų, kurios neprisižiūri, o vyresnės daug labiau rūpinasi savimi, nes joms tai įskiepyta dar vaikystėje. 

Mantvydas kalbės, kad apsileidusios moterys dažniausiai perka žymių prekės ženklų padirbinius, be to, jų visiškai nederina. Vyras aiškins, kad tokios moterys dažniausiai nemėgsta prisižiūrinčių dailiosios lyties atstovių, sako: „Matyt, vyrui kažką padaro...“ Tačiau Mantvydas įsitikinęs, kad tai visiška netiesa, tiesiog vieni žmonės stengiasi ir nori atrodyti gražiai, o kiti neskiria tam jokių pastangų. 

Mantvydas laidoje prisipažins, kad yra vienišas, nes dar nerado tokios, kuri būtų verta jo meilės. Jis laidoje sakys, jog gyvenime patyrė daug ir suprato, kad tikra meilė neegzistuoja. Mantvydas prisipažins, kad į pasimatymus eina tik su gražiomis merginomis ir atkreipia dėmesį į jų plaukus, figūrą ir kvapą. 

Vizažistas, kirpėjas Ąžuolas laidoje kalbės, kad nuo vaikystės mėgsta grožį ir domisi mada. Būdamas aštuoniolikos metų pabandė tapti modeliu ir jam tai pavyko – dalyvavo „Mados infekcijoje“, jo nuotraukų buvo vieno prekybos centro kataloge. Toks buvo vaikino kelias į grožio pasaulį. 

Londone Ąžuolas studijavo mados rinkodarą, o vėliau įsidarbino „Louis Vuitton“ parduotuvės pardavėju, vėliau – „Gucci“ stilisto asistentu. Dirbdamas Ąžuolas visuomet buvo pasigrimavęs ir nepriekaištingai tvarkingas. 

Po kurio laiko Ąžuolas grįžo į Lietuvą, čia pradėjo kurti grožį savo rankomis ir tapo vizažistu, mokosi kirpėjo stilisto amato. Jo teigimu, Lietuvoje daugelis moterų yra tvarkingos.  

Ąžuolas stengiasi kiekvieną dieną atrodyti nepriekaištingai – tris kartus per savaitę lanko sporto klubą, nevalgo nesveiko maisto. 

Laidoje dalyvavęs tinklalapio „Motyvuoti atletai“ autorius Arturas Swanas prisiminė, kokia audra kilo socialiuose tinkluose, kai įkėlė nuotrauką, kurioje jis, augalotas vyras, darosi manikiūrą. „Per valandą gavau 20–30 „palinkėjimų“, – juokėsi apie vyrų grožį prabilęs Arturas.

Visą laidą „Yra, kaip yra“ su Asta Stašaityte žiūrėkite šį trečiadienio vakarą, 17 val., per LNK. 


Manvydas

Manvydas© LNK