A lyga: „Panevėžys“ iškovojo istorinį tašką, „Sūduva“ tapo vienvalde lydere

Tosaintas Rickettsas (Vytauto Kuralavičiaus nuotr.)
2019-03-17 17:32

Lietuvos futbolo A lygoje šį savaitgalį sužaisti trečiojo turo mačai, po kurų neliko taškų neiškovojusių komandų.

Paskutinėse rungtynėse Klaipėdos po tašką pasidalino „Palangos“ ir „Panevėžio“ klubai – šios ekipos sužaidė lygiosiomis 1:1.

Tiek pajūrio, tiek Aukštaitijos komandoms tai buvo pirmasis taškas šiame sezone, tačiau net ir pasiekusios juos abi komandos lieka A lygos turnyrinės lentelės dugne bei dalinasi 7-8 vietas. Panevėžio klubui tai buvo pirmasis taškas A lygoje komandos istorijoje – ši ekipa į pajėgiausią šalies futbolo turnyrą pateko tik pernai.

Vienvaldžiu lygos lyderiu po trečiojo turo tapo titulą ginantis Marijampolės „Sūduvos“ klubas. Pergalę 1:0 prieš „Kauno Žalgirį“ Suvalkijos komandai atnešė vienintelis Tosainto Rickettso įvartis antrojo kėlinio pradžioje.

„Sūduva“ po šių rungtynių yra surinkusi maksimalų skaičių taškų – 9, o žalgiriečiai su 3 taškais kol kas žengia ketvirti.

Kitose trečiojo turo rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė lygiąsias 1:1 prieš to paties miesto „Riterius“ – žalgiriečiai praleido įvartį 90-ąją minutę, tačiau jau per pridėtą laiką Rolando Baravyko tikslus smūgis leido vieniems pirmenybių favoritų išplėšti bent tašką.

„Žalgiris“ po šių rungtynių yra surinkęs 7 taškus ir užima antrąją vietą, o „Riteriai“ su 2 taškais rikiuojasi šešti.

Ketvirtosiose savaitgalio rungtynėse dar vieną pergalę pasiekė kiek stebinantis Kauno „Stumbro“ klubas. Su dideliais neaiškumais komandos viduje sezoną pasitikę laikinosios sostinės atstovai 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ ir toliau lieka nepraleidę nė vieno įvarčio šiame A lygos sezone.

Kauno klubas yra surinkęs jau 7 taškus ir nepaleidžia antroje vietoje esančio „Žalgirio“, o „Atlantas“ su 3 taškais žengia penktas.