A. Maldeikienė mėgins sukti į Europos Parlamentą
P. Poderskis neigia ketinantis kandidatuoti

Aušra Maldeikienė
Aušra Maldeikienė
  © Dmitrijus Radlinskas
Alfa.lt
2019-02-25 13:24

Iš prezidento rinkimų kampanijos pasitraukusi Aušra Maldeikienė gegužę taikysis į Europos Parlamentą. Seimo narė įregistravo komitetą pavadinimu „Aušros Maldeikienės traukinys“.

Tarp 28 sąrašo narių galima rasti ir Vilniaus savivaldybės administracijos direktorių Povilą Poderskį, tarybos narį Marką Adamą Haroldą, Vilniaus universiteto profesorių Rimą Norvaišą, Lietuvos neįgaliųjų forumo direktorę Henriką Varnienę, „Nacionalinio aktyvių mamų sambūrio“ atstovę Rasą Žemaitę.

Taip pat sąraše galima rasti kelis politikės padėjėjus darbui Seime – Lauryną Šedvydį, Ugnę Lasevičiūtę, Alvydą Eigminienę. Pastaroji bus komiteto veiklos koordinatorė.

Europos Parlamento nariai Lietuvoje bus renkami gegužės 26 d.

P. Poderskis pirmadienį sureagavo į pasirodžiusias spėliones, kad jis kandidatuos EP rinkimuose. „Vakar mane į komandą sakė kvies Zuokas, šiandien jau neva kandidatuoju į Europos Parlamentą su Aušra Maldeikiene, – parašė jis socialiniame tinkle „Facebook“. – Šiaip tai tikrai būtų įdomi patirtis ir linkiu Aušrai kuo didesnės sėkmės. Iš tikro buvom apie tai kalbėję, sakiau pagalvosiu, nes norėjau skirt laiko pagalvoti, koks galėčiau būti europarlamentaras. Būčiau toks kaip Antanas G. turbūt. Tai ta perspektyva manęs ypatingai nežavi, o juo labiau – noriu dirbti Vilniaus miestui, ir tą ketinu toliau ir daryti. Šiaip darbo kol kas neieškau, bet panašu, kad surasčiau.“

Žurnalistams Vilniaus administracijos direktorius rekomendavo aiškiau skirti rinkimų komitetų narių sąrašus nuo kandidatų sąrašų.