Kur dingsta energija ir kaip ją susigrąžinti

Be jėgų
Be jėgų
  © 123rf.com

Trūksta jėgų, niekas nedžiugina ir net tada, kai atsiranda laiko sau, nieko nesinori. Ar jums pažįstama tokia situacija? Jeigu taip, tai – SOS! Reikia gelbėtis. Dabar jūs – mirksinti akumuliatoriaus lemputė, įspėjanti, kad jis greitai nustos veikti.

Mūsų resursai nėra neriboti. Kaip juos eikvoti – kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Tad kur pradingsta energija ir kaip ją susigrąžinti?

Energija dingsta, kai žmogus daro tai, kas jam nepatinka arba nepakenčia to, kas sukelia jam neigiamų emocijų. Kai tenka pakentėti anticeliulitinio masažo keliamą skausmą, tai nebus energijos išliejimas, nes rezultatas, kurį pamatysite, gali jus labai pradžiuginti.

O kentėti kasdien dėl to, kad kažkas nuolat pažeidžia asmenines ribas ar kad tenka dirbti nemėgstamą darbą, – tolygu energijos nuleidimui į klozetą. Tikslas šiuo atveju nepateisina priemonių. Gerų santykių ar tinkamo atlyginimo (jeigu jis jūsų nepatenkino iš pat pradžių) jūs vis tiek negausite.

Kaip susigrąžinti jėgas? Liaukitės kentėti tai, kas jums nepatinka!

Kai žmogus pyksta ir įsižeidžia, išgyvena kaltės ar baimės jausmą, jis praranda jėgas. Kad nuslopintų šias neigiamas emocijas, išeikvoja neįtikėtinus resursų kiekius. Ir čia slypi spąstai: kad ir kaip baigtųsi nemaloni situacija, žmogus nervinasi. Jeigu išsilieja ant artimųjų, tai kankinasi dėl kaltės jausmo. Jeigu užgniaužia viską savo viduje, prasideda psichosomatika, ir žmogus ima jaudintis dėl savo sveikatos.

Kaip išsaugoti energiją? Išsivalykite sielą nuo nereikalingo balasto, surenkite generalinį tvarkymą, atlaisvinkite savo vidų nuo nuoskaudų, baimių, kaltės jausmo ir kitų neigiamų emocijų.

Kur dar išeikvojama energija? Gyvenimui nuolatinio nerimo būsenos. Nerimo dėl savęs, dėl artimųjų, dėl ateities. Tai savęs naikinimo scenarijus, kuris nepaliks jums galimybės džiaugtis gyvenimu tol, kol jūs jo neatsisakysite.

Tai tokios yra pagrindinės vietos, kur išnyksta energija, o susigrąžinti ją bus galima tik tuo atveju, jei būsite pasirengę dirbti su savimi.

Įsivaizduokite, kad galėtumėte panaudoti šias neįkainojamas energijos atsargas? Kad taptumėte laimingi, pasiektumėte užsibrėžtus tikslus, uždirbtumėte daug pinigų, padarytumėte šį pasaulį geresnį, sukurtumėte kažką savo rankomis, paliktumėte pėdsaką istorijoje, išaugintumėte laimingus ir savimi pasitikinčius vaikus... Tą sąrašą galimą tęsti iki begalybės. Svarbu, kad suprastumėte, jog viskas yra jūsų rankose. Jeigu sunku susitvarkyti savarankiškai, kreipkitės pagalbos į psichologus, bet pasistenkite tapti patenkinti savo gyvenimu!

Šaltinis: Twiy.ru