Metų mero rinkimuose prasidėjo paskutinė balsavimo savaitė

Alfa.lt logotipas
Alfa.lt logotipas
  © Edvard Blaževič
Alfa.lt
2019-02-18 10:24

Portalo Alfa.lt projekte „Metų meras“ prasidėjo paskutinė balsavimo savaitė. Primename, kad savo nuomonę apie 60 Lietuvos merų darbą 2018-aisiais galite pareikšti iki vasario 24 d. vidurnakčio.

Projekto populiarumas liudija, kad žmonės turi nuomonę apie savo merus ir nori ją pareikšti – pirmadienio rytą jau buvo balsuota daugiau nei 34 000 kartų. 

Šių metų Metų mero rinkimuose aktyviausiai reiškiama nuomonė apie Šiaulių mero Artūro Visocko darbą. Ši tendencija laikosi nuo pat pirmųjų balsavimo dienų.

Galima sakyti, kad šių metų merų rinkimų staigmena – itin didelio Alfa.lt skaitytojų dėmesio sulaukiantis Lazdijų rajono meras Artūras Margelis, savo atsakymais į „Metų mero“ rengėjų klausimus patraukęs net užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus dėmesį. A. Margelio veikla 2018-aisiais projekte „Metų meras“ vertinama gerokai aktyviau nei didesnių miestų ir rajonų savivaldybių vadovų.

Pernai Tautos meru tituluotas Kauno meras Visvaldas Matijošaitis skaitytojų dėmesio sulaukia ir šiemet. Kaip ir Širvintų merė Živilė Pinskuvienė. 

Aktyviausiai reitinguojamų merų penketuke yra ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Pirmadienį ryte daugiausia procentų teigiamų įvertinimų buvo sulaukęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis (67,25 proc.), Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič (65,54 proc.), Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius (65,46 proc.), Neringos meras Darius Jasaitis (62,81 proc.) ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras (62,41 proc.).

Primename, kad Metų mero rinkimuose galite pareikšti nuomonę apie savo savivaldybės vadovo ir kitų Lietuvos merų darbą 2018-aisiais.