Slovėnijoje sumuštinį pavogęs parlamento narys atsisakė mandato

Sumuštinis
Sumuštinis
  © Flickr
BNS
2019-02-14 19:28

Slovėnijoje ketvirtadienį atsistatydino sumuštinį iš parduotuvės pavogęs parlamento narys, susierzinęs dėl parduotuvės darbuotojų abejingumo.

Valdančiajai koalicijai vadovaujančios partijos LMS narys Darijus Krajčičius sakė, kad išėjo nesumokėjęs, nes trys parduotuvės darbuotojai nekreipė į jį jokio dėmesio ir šnekučiavosi tarpusavyje.

„Prie prekystalio prastovėjau kokias tris minutes“, – sakė jis privačiai televizijai POP TV.

Parlamentaras pabrėžė, kad netrukus pats sugrįžo į parduotuvę susimokėti už paimtą prekę.

Atsiprašęs D. Krajčičius atsisakė parlamentaro mandato.

reklama

Ministro pirmininko Marjano Šareco centro kairiųjų partija LMS yra vyresnioji partnerė penkių partijų koalicinės mažumos vyriausybėje. Į valdžią jį atėjo po rugsėjį įvykusių rinkimų.

Pastaruoju metu visuomenės parama premjerui išaugo dėl viešojo sektoriaus darbuotojų atlyginimų pakėlimo ir dviejų piktnaudžiavimu valdžia bei įžeidinėjimais kaltinamų ministrų atleidimo.

LMS parlamentinės frakcijos vadovas Brane Golubovičius D. Krajčičiaus veiksmus pavadino „nepriimtinais“ ir pareiškė, kad jis turi „prisiimti atsakomybę“, nes to reikalauja „aukšti LMS etikos standartai“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.