G. Surplys apie ministerijos perkėlimą: įtampų tikrai yra

Alfa.lt
2019-02-14 18:33

„Aš mėgstu sakyti, kad ministru aš būsiu nieks nežino kiek, o Giedriumi aš liksiu visą gyvenimą“, – sako žemės ūkio ministras, pavaldžius darbuotojus raginantis į jį kreiptis „tu“. Tiesa, toli gražu ne visi ministerijos ir po jos sparnu veikiančių institucijų darbuotojai patenkinti Giedriaus Surplio kuruojamu ministerijos perkėlimu į Kauną, ir familiarumas čia vargiai padeda.

Jis pats sako, kad „įtampų tikrai yra.“

reklama

„Bandau su visais kalbėtis tikrai nuoširdžiai, kartais ir karščiau, nes, na, tai yra nuoširdus pokalbis. Bet tai turbūt natūralu yra, nes žmonėms tai didelis iššūkis“, – ketvirtadienį laidoje „Alfa taškas“ kalbėjo ministras G. Surplys.

Ministerijos perkėlimas aktualus ne tik dėl to, jog tai, tikėtina, reikš dideles personalo permainas, keliančias iššūkių veiklos efektyvumui. Kaip anksčiau rašė Alfa.lt, klausimų kelia ir tai, ar perkėlimas nėra nerašytas ir abipusiškai naudingas sandoris tarp Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderių.

„Dar ir šiandien feisbuke susirašėme su Kaziu Starkevičiumi, kuris lygiai tą patį planą turėjo būdamas konservatoriumi, neturėdamas jokių sąsajų turbūt su V. Matijošaičiu“, – ginasi žemės ūkio ministras.

reklama

Pasak G. Surplio, apie tokius scenarijus kalbantys oponentai situaciją vertina „savo įpročių šviesoje“.

„Taip nebėra, šita Vyriausybė tuo neužsiima. Aš asmeniškai sakau – išskyrus politinius postus, kas turbūt yra nekvestionuojama, nė vieno valstiečio neįdarbinau nė vienoje agentūroje, nė vienoje ministerijos pozicijoje“, – laidoje sakė pašnekovas.

Visas pokalbis su žemės ūkio ministru G. Surpliu – laidos „Alfa taškas“ vaizdo įraše.