Teksase nušauti penki vienos šeimos nariai – nepasigailėta net mažametės

Ūkis, kuriame įvykdytas kruvinas nusikaltimas
Ūkis, kuriame įvykdytas kruvinas nusikaltimas
  © Socialiniai tinklai
Alfa.lt | BNS
2019-02-12 09:09

Rytų Teksase penki vienos šeimos nariai, tarp jų – 15 mėnesių mergaitė, rasti negyvi savo ūkyje, pirmadienį pranešė pareigūnai.

Pasak Polko apygardos šerifo biuro, visi jie buvo nušauti. Du vyrai buvo aptikti viduje, o dvi moterys ir mergytė – šalia namo.

Šerifo vyriausiasis pavaduotojas Byronas Lyonsas sakė, kad nužudyti suaugusieji yra Ashley Delaney, jos vyras Randy Hornas ir moters seneliai Carlos Delaney bei Lynda Delany. Vaiko tapatybė kol kas neatskleista.

Anot pareigūno, miegamojo drabužinėje buvo rasta užsirakinusi moteris, papasakojusi tyrėjams, kad pirmadienį apie 5.30 val. (13.30 val. Lietuvos laiku) ją pažadino poškėjimas. Ji paskambino savo sūnui, o šis apie incidentą pranešė policijai.


B. Lyonsas pridūrė, jog maždaug 120 km į šiaurės rytus nuo Hjustono esančiame name buvo aptiktas šaunamasis ginklas, ir nurodė, kad šiuo metu neieškoma jokio įtariamojo. 

Pareigūnas atsisakė nurodyti, ar tai buvo žmogžudystė su savižudybe.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.