Festivalyje „Karklė 2019“ – britų superžvaigždė ir lietuvių numylėtinis

Jess Glynne
Jess Glynne
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos
2019-02-11 14:34

Muzikos festivalyje „Karklė 2019“ skambės britų superžvaigždės Jess Glynne hitai. Jau šią vasarą populiari atlikėja melomanams dovanos vienintelį ir nepamirštamą savo pasirodymą. Prie Jess Glynne prisijungs Geriausiu atlikėju M.A.M.A apdovanojimuose pripažintas „Daddy Was A Milkman“, o sąrašą netrukus, kaip sako organizatoriai, papildys ir kiti muzikos pasaulyje puikiai žinomi vardai.

Oficialu – šiais metais muzikos ir geros nuotaikos festivalį „Karklė 2019“ aplankys dainų kūrėja ir dainininkė iš Londono J. Glynne, o iš lietuviškos scenos žvaigždžių pasirodymui jau ruošiasi „Daddy Was A Milkman“.

Jess Glynne – viena populiariausių šių dienų atlikėjų

2015 m. išleidusi debiutinį albumą „I Cry When I Laugh“ britė J. Glynne šovė į Jungtinės Karalystės popmuzikos padanges. Albumas tapo perkamiausiu šalyje, o įsimintino balso savininkė į istoriją įsiveržė kaip pirmoji dainininkė, sugebėjusi net septyniais kūriniais iš vieno albumo įsitvirtinti topų viršūnėse.

Už bendrą darbą su „Clean Bandit“ (hitą „Rather Be“) J. Glynne pelnė pirmąjį „Grammy“ apdovanojimą. Singlas buvo įvertintas geriausio šokių muzikos įrašo kategorijoje.

Kai tavo pirmasis albumas toks sėkmingas, su antrojo išleidimu tikimasi dar daugiau. Yra atlikėjų, kuriems nepavyksta pateisinti jiems keliamų lūkesčių, tačiau J. Glynne – ne iš tokių. 2018-ųjų spalį pristačiusi darbą „Always In Between“ ji jau karaliauja Didžiosios Britanijos „Top 10“ su naujausiomis dainomis, visas albumas – puikiai vertinamas net ir griežčiausių kritikų.

Jess Glynne –„ I'll Be There“ (VIDEO):

Per vasario 20 d. vyksiančią Britų muzikos apdovanojimų ceremoniją („BRIT Awards“) J. Glynne pretenduoja tapti Geriausia solo atlikėja. Dainininkės sąskaitoje, be šios nominacijos, yra dar ir kelios kitos. Daina „I‘ll Be There“ varžosi „Geriausio britų singlo“ kategorijoje su tokiais atlikėjais kaip Tomas Walkeris bei Anne-Marie. Beje, būtent šioje kategorijoje J. Glynne kaunasi pati su savimi. Jos ir „Rudimental“ bendradarbiavimas „These Days“ taip pat pretenduoja į apdovanojimą už geriausią metų singlą.

Rudimental feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen – „These Days“ (VIDEO):


Žinoma, tik laikas parodys, ar J. Glynne naujausias albumas pasieks tokias pat aukštumas kaip debiutinis, tačiau kol kas jai sekasi puikiai. Muzikos ekspertai pranašauja atlikėjai bent jau tokią pat arba net didesnę sėkmę, o tuo metu J. Glynne džiaugiasi keturiomis Britų muzikos apdovanojimų nominacijomis.

2018 m. lapkričio 15 d. pradėjusi koncertinį turą, J. Glynne gastroles užbaigs rugpjūčio 31 d. Anglijoje. Į savo tvarkaraštį ji įtraukė ir Lietuvą. Rugpjūčio 16–18 d. atlikėja džiugins gerbėjus muzikos festivalyje „Karklė 2019“.

„Daddy Was A Milkman“ nusimes savo paslapties šydą

Dar viena visiems gerai pažįstama festivalio žvaigždė „Daddy Was A Milkman“ – arba po šiuo slapyvardžiu besislepiantis Ignas Pociūnas – savo muzika taip pat bandys pavergti klausytojų širdis.

Tie, kurie anksčiau domėjosi „Daddy Was A Milkman“, puikiai žino – jį gaubiantį paslapties šydą atlikėjas nusimeta tik scenoje. Interviu dalyti nemėgstantis Ignas koncertuoja gan retai, o kai tai daro, bilietai ištirpsta lyg sniegas pavasarį.

Mažiau nei per ketverius metus „Daddy Was A Milkman“ tapo vienu populiariausių Lietuvos atlikėjų – tai įrodo ir minioms gerbėjų puikiai žinomi hitai, ir pelnyti M.A.M.A. apdovanojimai.

Pirmąkart Lietuvoje bilietai į „Daddy Was A Milkman“ koncertą buvo iššluoti 2016 m. Vyko debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymas. Susidomėjimas buvo toks didžiulis, kad gerbėjai visus bilietus išpirko likus kelioms savaitėms iki renginio. Vėliau „pamišimas“ dėl „Daddy Was A Milkman“ tik augo ir iki šiol jis – vienas trokštamiausių svečių kiekviename vasaros festivalyje. Jo gerbėjų armija su metais tik didėja, todėl reikia pasirūpinti erdve visiems muzikanto gerbėjams.

„Daddy Was A Milkman“ – „Sleeping Alone“:

J. Glynne bei „Daddy Was A Milkman“, kaip ir daugelis kitų vardų, papuoš „Karklės“ festivalį. Juk čia savo pasirodymus jau surengė tokios žvaigždės kaip Redfoo, „Dub FX“, Craigas Davidas, Beardyman ir kiti.

Organizatoriai, pristatydami pirmuosius atlikėjus, žada, kad greitai išgirsime dar daugiau skambių vardų.

„Laukia nemažai staigmenų, tačiau norime jau dabar parodyti, kokio kalibro muzikos žvaigždės apsilankys festivalyje. Pažadame – „Karklė 2019“ bus tikrų tikriausia bomba.“

Dalyvių taip pat laukia žygis nuostabiame pajūrio regioniniame parke, šį kartą bus siūlomos dar įdomesnės trasos. Nemažai dėmesio žadama skirti ir sporto aistruoliams – pramogų čia ras tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Norinčių tiesiog tingiai pailsėti nuo darbų lauks saulės vonios, jūra, plaukus plaikstantis vėjas ir nuolat veiksmo pilna paplūdimio erdvė.

Muzikos festivalis „Karklė 2019“ vyks rugpjūčio 16–18 d. tarp Klaipėdos ir Palangos įsikūrusiame viename seniausių žvejų kaimelių Karklėje.