V. Pranckiečio iniciatyva – susitikimas su prezidente

Dalia Grybauskaitė ir Viktoras Pranckietis
Dalia Grybauskaitė ir Viktoras Pranckietis
  © Paulius Peleckis
Alfa.lt | BNS
2019-02-11 07:06

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pirmadienį susitiks su prezidente Dalia Grybauskaite aptarti susidariusios situacijos, kai valstybės vadovė atsisakė aplinkos ministre skirti Irmą Gudžiūnaitę.

Praėjusią savaitę V. Pranckietis teigė, kad norėtų prisidėti prie to, jog dialogas tarp valdančiųjų lyderių ir prezidentės grįžtų į normalias vėžes, tačiau tiek Saulius Skvernelis, tiek Ramūnas Karbauskis pareiškė, kad „tarpininkai“ nėra reikalingi.

reklama

Prezidentės atstovė Daiva Ulbinaitė patvirtino, kad susitikimas vyks parlamento vadovo iniciatyva. V. Pranckiečio patarėja Karolina Frolovienė BNS teigė, kad Seimo pirmininkas su prezidente aptars susidariusią situaciją.

Praėjusią savaitę D. Grybauskaitė atsisakė aplinkos ministre skirti „socialdarbietę“ teisingumo viceministrę I. Gudžiūnaitę, nes ši neturi reikiamos dalykinės patirties ir susitikime su šalies vadove nepademonstravo vadovavimui aplinkos apsaugos sektoriui reikiamų žinių bei kompetencijos.

Premjeras S. Skvernelis savo ruožtu pareiškė nebesitikintis su prezidente suderinti aplinkos ministro kandidatūros ir iki prezidento rinkimų neteiks naujos.

reklama

Laikinai aplinkos ministro pareigas nuo gruodžio pradžios, kai S. Skvernelis iš šių pareigų atleido Kęstutį Navicką, eina energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.