Iš Slovėnijos į Dalasą atsibeldę aistruoliai nepasigailėjo – L. Dončičius vėl žaidė magiškai

Luka Dončičius
2019-02-11 01:27

Luka Dončičius sužaidė dar vienerias magiškas rungtynes NBA lygoje. Fantastišką naujoko sezoną žaidžiantis slovėnas per ketvirtąjį kėlinį vienas pats pranoko visą Portlando „Trail Blazers“ ekipą ir atvedė Dalaso „Mavericks“ į dramatišką pergalę 102:101.

„Mavs“ iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 9 minutėms dar atsiliko 81:96, tačiau tuomet uždarė visus kelius link savo krepšio ir surengė įspūdingą spurtą 21:3 bei likus pusantros minutės po L. Dončičiaus dviejų taškų su pražanga išsiveržė į priekį 102:99.

Nors per likusį laiką Dalaso krepšininkai nebepasižymėjo, netikslūs buvo ir „Blazers“ lyderio Damiano Lillardo bandymai, o iki minimumo skirtumą sumažinę svečiai išsigelbėti nebesugebėjo.

Įspūdingai paskutiniajame ketvirtyje rungtyniavęs Luka iš viso per ketvirtąjį kėlinį surinko 13 taškų – keturiais daugiau už visą Portlando komandą. Susitikimą jis baigė pelnydamas 5 paskutinius „Mavs“ taškus.

Iš viso 37,5 minutės ant parketo praleidęs L. Dončičius pasižymėjo pelnydamas 28 taškus (5/10 dvit., 4/10 trit., 6/8 baud.), atkovodamas 9 kamuolius ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad Dalase vykusiose rungtynėse komandos lyderį palaikė ir apie 100 iš Slovėnijos specialiai dėl šių rungtynių atvykusių aistruolių.

Luka Dončičiaus aistruoliai Dalase

Luka Dončičiaus aistruoliai Dalase© SCANPIX
26-ąją pergalę šiame sezone iškovoję „Mavericks“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi vienuolikti – iki atkrintamąsias varžybas garantuojančios aštuntosios pozicijos jiems trūksta penkių laimėjimų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Timas Hardaway 24, Dwightas Powellas 13 (8 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (6/11 trit.), Jusufas Nurkičius 18 (10 atk. kam.), CJ McCollumas 14.