Smūgis žemiau juostos: „Manchester City“ nepasigailėjo klaikiai atrodžiusios „Chelsea“

Sergio Aguero
2019-02-10 20:19

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos priešpaskutinės 26-ojo turo rungtynės, kuriose užfiksuotas itin netikėtas rezultatas.

Mančesterio „Etihad“ stadione vykęs daug susidomėjimo kėlęs susirėmimas tarp „Manchester City“ ir Londono „Chelsea“ baigėsi visišku „miestiečių“ dominavimu – Pepo Guardiolos auklėtiniai nušlavė varžovus net 6:0.

Dėl titulo kovojančios „Man City“ startas buvo lyg iš filmo – Raheemas Sterlingas šeimininkus į priekį išvedė sužaidus vos 4 minutes, o keturis įvarčius „miestiečiai“ varžovams atseikėjo vos per 25 minutes.

Be R. Sterlingo, per pirmąjį kėlinį dar pasižymėjo Sergio Aguero, pelnęs du įvarčius, ir Ilkay‘us Gundoganas.

Nors „Chelsea“ pirmojo kėlinio pabaigoje atrodė kiek atkutę ir net turėjo keletą pavojingesnių progų, po pertraukos „Man City“ galutinai sužlugdė „aristokratus“ – 56-ąją minutę S. Aguero realizavo vienuolikos metrų baudinį ir pasiekė „hat-tricką“, o 80-ąją minutę R. Sterlingas pelnė savo antrąjį ir komandos jau šeštąjį įvartį.

Pergalė „Manchester City“ ekipai leido bent trumpam sugrįžti į pirmąją poziciją, tačiau maču mažiau sužaidę „Liverpool“ futbolininkai turi tiek pat taškų – 65.

„Chelsea“ po nesėkmės užleido vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje garantuojančią ketvirtąją poziciją „Manchester United“ ekipai ir nusirito jau į šeštąją vietą.