Neseniai mama tapusi I. Žuolytė: po gimdymo nemylėti savo kūno – nelogiška

Inga Žuolytė
Inga Žuolytė
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos
2019-02-11 06:34

Neseniai kūdikio susilaukusi fitneso trenerė Inga Žuolytė socialinių tinklų sekėjas žavi pritrenkiančiomis kūno formomis. Žinoma moteris atrodo it negimdžiusi, tad dailiosios lyties atstovės netruko pasmalsauti, kokia viso to paslaptis. Į tokius aplinkinių prašymus kaipmat sureagavo fitneso trenerė ir pareiškė, kad realybė toli gražu nėra tokia, kaip atrodo.

Kreipdamasi į savo socialinių tinklų sekėjus, fitneso trenerė siekė akcentuoti, kad socialiniuose tinkluose publikuojamos nuotraukos neatspindi realybės, tad moterys turėtų mažiau žvalgytis į kitus ir pamilti save.

reklama

„Tai, kad po gimdymo ilgai netrukusi grįžau į priešnėštuminį svorį, toli gražu nereiškia, kad sugrįžau į tas pačias kūno formas. Jau ne kartą sakiau, kad graži ir liekna atrodau tik su drabužiais, o po jais tikrai nėra viskas taip tobula – patižęs kūnas ir nukarusi krūtinė. Tačiau savo kūną, nors ir suglebusį, po gimdymo myliu dar labiau. Nekompleksuoju dėl kiek atsikišusio pilvuko, kurį turėjau beveik visada, suplokštėjusio užpakalio ir panašių dalykų, dėl kurių nejaukiai jausdavausi anksčiau. Tiesiog dabar mane ypač žavi moters kūnas, pačiai savo kailiu patyrusiai, kiek daug jis sugeba. Aš savyje užauginau ir pasauliui padovanojau nuostabų, sveiką berniuką, tad nemylėti savo kūno ir nerimauti dėl žymų, atsiradusių ant jo po šio stebuklingo įvykio, man atrodo, kažkaip nelogiška.“

Sporto trenerė atviravo, kad po gimdymo užplūdusi meilė sau verčia ir aplinkinius kitaip į ją žiūrėti – pasitikėjimas savimi ir meilė yra geriausios maskavimo priemonės netobulumams.

„Manau, jog dėl to, kad dabar spinduliuoju kur kas didesnę meilę sau nei kada nors anksčiau ir nepasikuklinu pati savęs pagirti tada, kai suknelė, mano pačios akimis, tobulai ant manęs gula, jūs taip pat nepastebite to, kas netobula. Dėl šios priežasties aš jums atrodau gražesnė ir lieknesnė nei kitos, kurios to padaryti nedrįsta.“

reklama

I. Žuolytė pabrėžė, kad šiuolaikinė medicina yra kone visagalė – ji gali greitai panaikinti kompleksus, tačiau norint spinduliuoti pasitikėjimą savimi pirmiausia reikia save pamilti.

„Šiuolaikinė medicina viską gali sutvarkyti. Tačiau to gali ir neprireikti, jei išmoksite ne ką mažiau stipriai nei savo vaiką pamilti ir save bei visus tuos „randus“, primenančius, kokį stebuklą jūs padarėte. Tuomet jie išnyks savaime arba mažų mažiausiai taps nepastebimi jums ir tuo labiau aplinkiniams“, – įkvepiančiomis mintimis dalijosi I. Žuolytė.


View this post on Instagram

Ačiū už visus gražius žodžius, kuriuos rašote(nes mes čia esame tam, kad viena kitą palaikytume), tačiau dažnai stebiuosi kas čia tokio netikėto, jog greit “pamečiau” savo nėštuminį svorį, kadangi pati kitokio scenarijaus ir nesitikėjau, nes savo aplinkoj mačiau tik įkvepiančius pavyzdžius(pradedant mama ir baigaint draugėmis), kurie man kitaip galvoti ir neleido - didžioji dalis moterų po gimdymo dar greičiau tapo lieknesnėmis nei iki jo bei tokių atvejų tikrai netrūksta, tačiau suprantu, kad kiekvienos istorija yra skirtinga, todėl noriu kreiptis į tas, kuriom tie (ne)lemti kilogramai taip greit ir neištirpo. Tai, kad po gimdymo ilgai netrukus grįžau i priešneštuminį svorį - toli gražu nereiškia, kad sugrįžau į tas pačias kūno formas. Jau ne kartą sakiau, kad graži ir liekna atrodau tik su rūbais, o po jais nifiga nėra viskas taip tobula(bent jau kol kas) - patižęs kūnas ir nukarusi krūtinė(bet kadangi instagramas sukasi apie estetiką tad tai, ko nemoku gražiai perteikti nuotraukose - stengiuosi padaryti žodžiais).🤷🏽‍♀️ Tačiau nežinau, keistas ar ne dalykas yra tai, jog savo kūną, nors ir suglebusį, po gimdymo myliu dar labiau. Nekompleksuoju dėl kiek atsikišusio pilvuko(kurį turėjau beveik visada ir faktas, kad jo nemylėjau), suplokštėjusio užpakalio ir panašių dalykų, dėl ko nejaukiai jausdavausi anksčiau. Tiesiog dabar mane ypač žavi moters kūnas pačiai savo kailiu patyrusiai kiek daug jis sugeba. Aš savyje užauginau ir pasauliui padovanojau nuostabų sveiką berniuką! Tad nemylėti savo kūno ir nerimauti dėl žymų atsiradusio ant jo po šio stebuklingo įvykio man atrodo kažkaip nelogiška. Manau, jog dėl to, kad dabar spinduliuoju kur kas didesnę meilę sau nei kada nors anksčiau ir nepasikuklinu pati savęs pagirti tada, kai suknelė mano pačios akimis tobulai ant manęs gula - jūs pačios nepastebit to kas netobula, todėl aš ir jum atrodau gražesnė ir lieknesnė nei , galbūt, kitos, kurios to padaryti nedrįsta, nors atrodo už mane nė trupučio neprasčiau ar net 10 kartų geriau. Tiesiog, visos tos žymės likusios ant kūno po gimdymo( visai nesvarbu tai kilogramai, strijos ar nukarusi krūtinė) yra dalykai primenantys mums apie mūsų, mamos,supergalią.TĘSINYS KOMENTARE

A post shared by #zuolyterecipes#gyvenkaktyviai (@ingazuolyte) on