Neskubėkite! 6 svarbūs patarimai tiems, kurie užbaigė savo santykius

Išsiskyrimas
Išsiskyrimas
  © 123rf.com

Jeigu neseniai išsiskyrėte su savo partneriu, reikia padaryti pertrauką ir pailsėti. Kad ir kaip norite atkeršyti jam ar įrodyti, jog esate geidžiama, neverta stengtis iškart užmegzti naujų santykių. Ir būtent dėl šių priežasčių.

1. Laikas pakeisti ribas

Pirmas žmogus, nuo kurio reikia pailsėti, – jūsų buvęs draugas. Kai kurios moterys ieško kontakto su buvusiaisiais dėl sekso ar trokšdamos atnaujinti santykius. Paprastai iš to nieko gero neišeina, todėl verčiau nutraukti bet kokius ryšius su juo. Kiekvieną kartą, kai kontaktuojate su juo ar užsiimate seksu, jūs tarsi įpilate alyvos į seno ryšio ugnį, kurią seniai laikas pamiršti. Jūs turite žengti į priekį, o ne trypčioti praeityje.

2. Lengviau išgyventi išsiskyrimą

Santykių pabaiga dažniausiai būna praradimas, ir nemažas. Tai jūsų ryšio nutrūkimas, draugystės iširimas, bendros ateities iliuzijų žlugimas. Todėl atsisveikinti su šiuo gyvenimo periodu galima ir reikia, kad paskui atvertumėte vartus naujiems santykiams. Jeigu šokinėsite nuo vieno partnerio prie kito, liūdesys nepraeis ir trukdys jums sustiprėti.

3. Jūs galite tapti savimi

Santykiai – geras dalykas. Tačiau žmogus, kuris nuolat būna su kuo nors kitu, praranda sugebėjimą būti savimi. Kai kurie to paprasčiausiai bijo. Iš tikrųjų žinoti tai, kad jūs galite puikiausiai gyventi vienumoje, yra labai naudinga dar ir todėl, kad tai padės vėliau sukurti gerus santykius.

4. Pasikeis pasimatymų prioritetai

Kai šalia nieko nėra, puiki proga suprasti, kada ir su kuo norite susitikinėti. Gali būti, kad nesėkmės meilės fronte susijusios su tuo, kad pasirenkate netinkamus partnerius ir elgiatės ne taip, kaip turėtumėte.

5. Vėl pasimatysite su draugais

Kartais mes taip pasineriame į asmeninį gyvenimą, kad pamirštame draugus. O juk jie yra labai svarbus laimingo gyvenimo komponentas. Dabar galėsite dažniau su jais susitikti ir padėkoti už palaikymą.

6. Laikas sau

Nueikite į piešimo kursus, jogos treniruotę, čiuožkite pačiūžomis, slidėmis, važinėkite dviračiu. Stenkitės suprasti, kokie užsiėmimai jums iš tikrųjų patinka ir kodėl. Tai padės geriau pažinti save.

Šaltinis: Goodhouse.com