J. Travolta atvirai apie sūnaus mirtį: nežinojau, ar ištversiu

Johnas Travolta su šeima
Johnas Travolta su šeima
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2019-01-31 06:30

Jei esi garsus žmogus, visos geros ir nelabai malonios gyvenimo subtilybės išnarpliojamos iki smulkiausių detalių. Tai puikiai žino ir prieš 40 metų išgarsėjęs aktorius Johnas Travolta, kuris viešai išgyveno ne tik pačius sėkmingiausius savo gyvenimo epizodus, bet ir didžiausias nesėkmes, netektis.

Tiesa, kai kuriuos gyvenimo aspektus jam pavyko iš dalies nuslėpti. Vienas tokių – J. Travoltos 16-mečio sūnaus Jetto mirtis. Atrodo, aktoriui su žmona Kelly Preston gedėti sūnaus pavyko privačiai, į tai per daug nesikišant žiniasklaidai.

Jettas mirė prieš 10 metų. Besiprausiant duše J. Travoltos namuose Bahamuose vaikiną ištiko priepuolis. Jis griuvo, susitrenkė galvą ir ligoninėje buvo paskelbtas mirusiu.

„Mano sūnui buvo diagnozuotas autizmas, jis dažnai kentė įvairius priepuolius, kurie kartodavosi kas 5–10 dienų. Jie trukdavo nuo 45 sekundžių iki minutės, kartais ilgiau“, – kadaise sakė aktorius.


Johnas Travolta  su sūnumi Jettu

Johnas Travolta su sūnumi Jettu© SCANPIX

Beveik tuo pat metu, kai neteko sūnaus, J. Travoltą ėmė šantažuoti paramedikai, kurie neva bandė padėti Jettui. Jie grasino paviešinti dokumentus, kurie „galėtų labai pakenkti J. Travoltai ir jo reputacijai“, netgi įtraukti jį į sūnaus mirties bylą.

Kaip vėliau paaiškėjo, aktorius pasirašė neperkėlimo dokumentą. Teigiama, kad J. Travolta iš pradžių norėjo, kad jo sūnus būtų nuskraidintas į Floridą gydymui, tačiau persigalvojo ir sutiko, kad jis būtų nugabentas į ligoninę Bahamuose.

Bylą nagrinėjantis teisėjas atmetė visus kaltinimus atsiradus įtarimams, kad buvo papirkinėjami prisiekusieji.

Suprantama, kad sūnaus netekęs ir po teismus tuo pat metu tampomas aktorius apie skaudžią netektį kalbėti linkęs nebuvo. Tačiau dabar, po Jetto mirties praėjus dešimtmečiui, aktorius papasakojo daugiau, nei iš jo kada nors buvo tikėtasi. Interviu žurnalui „US Weekly“ J. Travolta atskleidė, kad sūnaus mirtis buvo „blogiausias dalykas, nutikęs jo gyvenime“.

„Nežinojau, ar ištversiu. Gyvenimas man nebeatrodė įdomus, tad prireikė įdėti labai daug pastangų, kad pasijusčiau geriau, – sakė jis. – Mūsų vaikai neleidžia pamiršti, koks nuostabus yra gyvenimas. Jų ateitis mums labai svarbi.“


Jettas Travolta

Jettas Travolta© SCANPIX

J. Travolta už palaikymą sunkiausiu metu dėkoja ir Scientologijos bažnyčiai, kuriai priklauso, bei jos nariams.

„Nežinau, ar būčiau viską ištvėręs be jų palaikymo“, – tęsė vyras.

Alfa.lt primena, kad aktorius su žmona augina du vaikus – 18-metę Ellą ir 8-erių Benjaminą, kurį J. Travoltos mylimoji pagimdė būdama 48-erių. 


View this post on Instagram

Merry Christmas from our family to yours!

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

J. Travolta atvirai apie sūnaus mirtį: nežinojau, ar ištversiu

Johnas Travolta su šeima
+4