K. Ivanova pristatė vardinę grožio liniją bei pirmąjį produktą

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova

Dainininkė, vizažistė bei verslininkė Kristina Ivanova penktadienį pristatė dar vieną naujovę – grožio liniją „Kristina Beauty“.

Pirmasis produktas, kurį jau galima įsigyti – dviejų rušių priklijuojamos blakstienos.

Idėja sukurti grožio liniją K. Ivanovai kilo dar prieš septynerius metus, atidarius gražio studiją.

„Pagalvojau, kodėl gi nesukūrus kosmetikos linijos? Pirmiausia, buvo idėja, kad tai bus kremai, šampūnai, kondicionieriai, kaukės, na, plaukų ir veido priežiuros priemonių linijos. Daug domėjausi, buvau ne viename susitikime, taip pat ir gamyklose, klausinėjau, kaip galima būtų tai padaryti, bet paskui, tiesą pasakius, numečiau tą idėją, nes pritrūko laiko ir, galbūt, žinių, patirties. Matyt, dar nebuvo pats laikas,“ – pasakojo ji.

Po šitiek laiko idėja atgimė, kai atlikėją paragino dabartinis jos draugas. „Jis man sako, o tu nenorėtum sukurti savo grožio linijos? Aš pagalvojau, kad tai buvo mano svajonė, kurios neįgyvendinau. O aš esu iš tokių žmonių, kuris turi pradėtus darbus pabaigti. Kadangi esu profesionali vizažistė ir šitoj srity dirbu jau ne vienerius metus, nusprendžiau pradėti būtent nuo kosmetikos linijos, susijusios su makiažu,“ – dėstė K. Ivanova.

Paklausta, kuo ypatingos jos kuriamos blakstienos, ji paaiškino, jog blakstienos yra natūralios, audinės plauko. O taip pat, jos itin kokybiškos: „Man labai svarbu gauti kokybę, patogumą, kad blakstienos būtų teisingai išlenktos, kad jos atrodytų kuo natūralesnės, kad šereliai gražiai būtų sudėti nuo mažiausio iki didžiausio. Žinojau, ko reikia, nes per tiek metų buvimo scenoje esu išbandžiusi įvairiausių produktų ir galiu pasakyti, kurie yra geri ir kokį produktą reikia sukurti.“

K. Ivanova paatviravo, kad verslo pradžia – labai sėkminga. Taip yra dėl to, jog ji viską daro iš visos širdies ir su didele meile, o tai jaučia jos klientės. „Gavau labai daug gražių koplimentų. Pirmosios siuntos jau iškeliavo, klientės rašė, kad gavo, rašė atsiliepimus. Aš labai patenkinta, kad visas įpakavimas, pačios blakstienos joms labai patiko ir tik klienčių deka tobulėju ir tikrai išleisiu dar ne vieną produktą,“ – džiaugėsi verslininkė.

Pirmoji išbandžiusi priklijuojamas blakstienas buvo Kristinos Ivanovos sesuo Natalija Bunkė. „Ji išbandė tiek pirmo, tiek antro tipo blakstienas ir abidvi labai patiko.“

Grožio linijos kūrėja tikisi, jog produktas patiks kiekvienam pirkėjui dėl kokybės. K. Ivanova teigė, jog jos produktas yra skirtas kiekvienai merginai ar moteriai, kuri nori paryškinti makiažą, pasipuošti ar tiesiog paįvarinti kasdienybę.

Šiuo metu K. Ivanova užsiima daugybe veiklų – dainuoja grupėse „Yva“ ir „Kristal“, rūpinasi grožio studija, turi ne vieną verslą, įskaitant ir kuriamas „NK sesės 2“ apyrankes kartu su seserimi. Dauguma netgi stebisi, kaip moteris viską suspėja. Tačiau ji tikina, kad laiko jai netrūksta, o veikla, kuria užsiima yra ypač mylima, todėl teikia džiaugsmą.

Paklausta, ar dar turi kokių nors ateities planų, K. Ivanova atsakė: „Kol kas vienintelis ir pagrindinis tikslas yra toliau plėtoti tai, ką darau ir, kadangi esu šeimos žmogus, noriu sukurti šeimą.“

K. Ivanova pristatė vardinę grožio liniją bei pirmąjį produktą

Kristina Ivanova
+4