Premjeras neneigia susitikęs su LVŽS sėkmę Seimo rinkimuose kūrusiu ekspertu

Saulius Skvernelis
Saulius Skvernelis
  © Paulius Peleckis / Fotobankas

Premjeras Saulius Skvernelis neneigia Vyriausybėje susitikęs su viešųjų ryšių specialistu, padėjusiu valstiečiams ir žaliesiems patekti į Seimą, viešųjų ryšių įmonės „vipcommunications“ valdybos pirmininku Dariumi Gudeliu, ir nepaneigė susitikęs su juo savo namuose.

Paklausus, ar viešųjų ryšių specialistas D. Gudelis konsultuoja premjerą, šis atsakė neigiamai, tačiau neneigė susitikęs su D. Gudeliu Vyriausybėje.

„Aš susitinku su daugeliu žmonių Vyriausybėje, Seime tai darau, dariau ir darysiu“, – atrėžė premjeras.

Žurnalistams pasiteiravus, kokie dažni premjero ir viešųjų ryšių specialisto susitikimai, S. Skvernelis atsakė susitikimų neskaičiuojąs. Paklausus, ar susitiko su D. Gudeliu savo namuose, ministras pirmininkas priminė, kad namai esanti privati erdvė.

Alfa.lt primena, kad D. Gudelis laikomas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sėkmės Seimo rinkimuose architektu. 2017 m. žiniasklaida skelbė, kad Ramūno Karbauskio partija D. Gudelio įmonei buvo skolinga 300 tūkst. eurų.

Prieš dvejus metus kalbėdamas apie šių metų prezidento rinkimus, D. Gudelis tikino, kad šie bus pirmieji, kai kandidatams bus ypač svarbus juos remiančios partijos palaikymas bei resursai.

S. Skvernelis vis dar nėra paskelbęs, ar dalyvaus prezidento rinkimuose, tačiau Prezidento rinkimų įstatymas numato, kad paskutinė diena pateikti savo kandidatūrą – vasario 18 d. Spėjama, kad ministras pirmininkas praneš apie ketinimą siekti prezidento posto LVŽS visuotinio suvažiavimo metu sausio 26 d.

Šalies prezidento rinkimai vyks gegužės 12 d.