Atmestinai valomos gatvės: gyventojams sunku nueiti iki parduotuvės

Šiltnamių gatvė
Šiltnamių gatvė
  © Alfa.lt skaitytojas
Alfa.lt
2019-01-11 15:18

Nuo 2018 m. gruodžio Karoliniškių ir Lazdynų rajonus valyti ir prižiūrėti pradėjo bendrovė „VSA Vilnius“. Vis dėlto šiais pokyčiais nėra patenkinti gyventojai, kurie teigia, jog gatvės paprasčiausiai nebėra valomos, o nueiti iki parduotuvės kartais tampa rimtu iššūkiu.

Architektų gatvėje gyvenanti Regina Bogdanovič Alfa.lt papasakojo, kad jau kurį laiką pastebi atmestiną požiūrį: „Visko būdavo visada. Bet pastaruoju metu turime problemą: iš mūsų laiptinės neįmanoma išeiti, nevaloma 20 metrų atkarpa, laiptukai taip pat. Iki parduotuvės nueiti nepavyksta.“

Šiuo metu situacija yra kiek geresnė dėl oro sąlygų, tačiau, prasidėjus šlapdribai, viskas pasidarytų dar sudėtingiau. R. Bogdanovič tikina nuolat skambinanti į Vilniaus miesto savivaldybę, tačiau tai duoda vienkartinės naudos: „Kai paskambinu, kartais ir pavalo. Bet tai reikia nuolat daryti.“

Moteris pridūrė, kad tik prieš kelias dienas pirmą kartą buvo smėliu pabarstyti namo laiptai. Kitų skaitytojų atsiųstos nuotraukos taip pat aiškiai rodo, kad kai kurie aukštesni laiptai, takai yra paprasčiausiai nevalomi ir netgi sunkiai pereinami.

Problemos nemato

Vis dėlto pati bendrovė problemos nemato, o ir skundų iš gyventojų teigia negaunanti. „VSA Vilnius“ už Karoliniškių ir Lazdynų viešųjų erdvių priežiūrą atsakinga tapo 2018 m. gruodžio mėn.

„Pasibaigus snygiui, didžiausio mūsų prižiūrimų teritorijų gyventojų srauto sulaukiantys šaligatviai nuvalomi ir pabarstomi nedelsiant. Vėliau dėmesį sutelkiame į nuotraukose užfiksuotus takus šalia daugiabučių – jie dažniausiai nuvalomi greičiau nei per savivaldybės reikalaujamas 12 valandų“, – sako „VSA Vilnius“ plėtros vadovė Indrė Simaškė.

Ji pridūrė, kad visi gyventojai nuolat informuojami, kad kilus neaiškumams ar nenumatytiems atvejams kreiptųsi nurodytais kontaktais.

„Informuojame, kad skundų iki šiol dėl minėtos teritorijos nepriežiūros nesame gavę“, – taip savo komentarą apie konkrečią situaciją pabaigė „VSA Vilnius“.

Atmestinai valomos gatvės: gyventojams sunku nueiti iki parduotuvės

Šiltnamių gatvė
+4