D. Blattas – vėl ant žemės: „Olympiakos“ strategas šįkart tapo „Real“ lyderio „auka“

Davidas Blattas krito ant žemės
Davidas Blattas krito ant žemės
  © „Twitter“
Alfa.lt
2019-01-11 00:10

Pirėjo „Olympiakos“ ekipa ketvirtadienio vakarą patyrė nesėkmę Madride, kur 78:94 nusileido „Real“ ekipai, o graikų komandos strategui Davidui Blattui teko iškęsti ne tik pralaimėjimo kartėlį.

Žydų kilmės amerikietis ketvirtojo kėlinio viduryje buvo pastumtas „karališkųjų“ lyderio Anthony Randolpho – šis pataikė tritaškį, o krisdamas į užribį kliudė „Olympiakos“ vairininką.


Tiesa, internete pasklidus šio epizodo vaizdo įrašui, nemaža dalis sirgalių kaltę suvertė ne „Real“ amerikiečiui, o D. Blattui – esą šio vaidyba nedaug nusileidžia futbolo aikštėse tuo pasižyminčiam Neymarui.

Įdomu tai, kad šis D. Blatto kritimas – ne pirmas šio sezono Eurolygoje. „Olympiakos“ rungtynėse Kaune, kai „raudonieji“ varžėsi su „Žalgiriu“, trenerį pargriovė teisėjas Emilio Perezas.
Tuomet po mačo paklaustas apie šį epizodą D. Blattas nestokojo humoro jausmo, tačiau pripažino, jog krytis jam nebuvo itin malonus.

„Aš stovėjau šalia aikštės, ne joje, o teisėjas bėgo ir atsitrenkė į mane. Jis tikrai tai padarė ne specialiai, ne iš blogos valios. Tiesiog atsidūriau netinkamoje vietoje netinkamu metu, ir tiek.

Jausmas tikrai nebuvo geras – mano nugaroje yra daug siūlių, ir po kritimo nesijaučiau komfortabiliai. Tačiau toks gyvenimas. Seniai nebuvau gavęs tokio smūgio, bet jį išgyvenau“, – šypsodamasis sakė D. Blattas.