G. Alijeva atvira: su 8 metais jaunesniu vyru neprasidėčiau

Goda Alijeva ( nuotr. „Raudonas kilimas“ archyvas)
Goda Alijeva ( nuotr. „Raudonas kilimas“ archyvas)
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2019-01-11 06:48

Neseniai su verslininku Rolandu Alijevu išsiskyrusi dainininkė Goda Alijeva šiandien atrodo laiminga, nuolat šypsosi. Panašu, kad moteris ir vėl džiaugiasi gyvenimu, o jos kasdienybės netemdo blogos mintys. Visgi savo gerbėjams socialiniame tinkle Goda atskleidė, kad vis dar pasitaiko liūdesio akimirkų.

„Dar nedaug laiko praėjo, tai būna visko. Būna, kad užpuola depresija, bet vaikai yra didžiausias vaistas, kuris gydo“, – pasakojo G. Alijeva.

reklama

Dainininkės gerbėjai pasmalsavo, kaip žinoma moteris sugebėjo taip greitai atsitiesti po skyrybų. Goda atsakė: „Nesu aš ypatingai stipri, gyvenu savo gyvenimą ir tiek. Man svarbiausia – kas benutiktų, būti nepriklausomai ir mylėti save. Iš tiesų, tai skyrybos yra jautri tema, bet ateina gyvenime momentas, kai pajauti, kad jau gana, reikia pačiai kurtis laimę.“

Į ateitį Goda žiūri optimistiškai – savo gerbėjams moteris atskleidė, kad norėtų susilaukti dar vaikų. „Norėčiau trečio vaikelio, o gal net ir ketvirto“, – prasitarė ji.

Prakalbusi apie vaikus, Goda atskleidė, kad jos nėštumai nebuvo lengvi – moteris priaugo labai daug svorio.

reklama

„Vieno nėštumo metu priaugau 30 kilogramų, o kito – 16. Bet svoris savaime krito, tad patariu moterims, kurios laukiasi, nepanikuoti. Motinystė yra puikus etapas, tad koncentruokitės į savo vaikelį, o svoris tikrai nukris“, – patarė ji.

Tiesa, prakalbusi apie vyrus, Goda patikino, kad vis dar yra vieniša ir šalia savęs neįsivaizduoja jaunesnio širdies draugo. 

„Su 8 metais jaunesniu negaiščiau savo laiko, manau. Aišku, lengva šnekėti, kaip būtų, jeigu būtų, bet aš kalbu iš savo varpinės, iš savo pusės. O iš tiesų, tai jei vyras tave daro laimingą, tai su juo ir būni“, – mintimis dalijosi G. Alijeva.

reklama