Internete pasklidus vaizdo įrašui – kritika šefui G. Ramsay: nemandagus elgesys ir kandžios replikos netoleruojamos

Kadras iš interviu
Kadras iš interviu
  © Youtube.com
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2019-01-11 06:30

Žinomas virtuvės šefas Gordonas Ramsay sulaukė aršios kritikos. Internete išplito dar 2010-ųjų vaizdo įrašas, kuriame jis su aktore Sofia Vergara dalyvauja JAV populiarioje pokalbių laidoje „The Tonight Show with Jay Leno“. Internautams nepatiko, kaip prieš beveik dešimtmetį G. Ramsay bendravo su serialo „Moderni šeima“ žvaigžde.

„Ar išgąsdinau jus, vaikinai? – vos įžengusi į studiją paklausė Sofia, prieš tai parodžius iš anksto sukurtą filmuką. – Įprastai niekada taip nešaukiu. Tik vaidinau.“

reklama

„Tik miegamajame“, – leptelėjo šefas ir palietė aktorės ranką.

„Tu to niekada nesužinosi“, – atkirto vedėjas Jay Leno po to, kai S. Vergara nutaisė nemalonią veido išraišką.

Tada J. Leno visų žiūrovų dėmesį patraukė parodydamas žurnalo „Variety“ straipsnio pavadinimą: „Jei „Moderni šeima“ laimės „Emmy“ apdovanojimą kaip geriausia komedija, Sofia Vergara nuoga bėgs Sunset bulvaru.“ Po juo buvo nedidelė pastaba: „Aktorius gali pasikeisti be jokio įspėjimo.“

reklama

„Tai juokinga. Aš negaliu bėgti. Turu problemų su keliais“, – atsakė Sofia.

„Nesikuklink“, – į tokį aktorės pareiškimą atkirto Gordonas.

Tačiau tai dar ne viskas. To paties interviu metu laidos vedėjas bandė pakeisti temą rodydamas nuotraukas iš aktorės S. Vergaros atostogų Italijoje ir Graikijoje. Vienoje fotografijoje moteris su drauge pozavo vilkėdamos tik bikinius. Greitai pasikeitus nuotraukai, J. Leno sušuko: „Palaukit, grįžkit prie ankstesnės nuotraukos. Matyti, kad laidos režisierė moteris.“

Antroje fotografijoje Sofia įamžinta valganti picą.

„Atrodo, kad tu tuo mėgaujiesi. Ar buvai susikišusi visą gabalėlį į burną?“ – pasiteiravo šefas.

reklama

Aktorė pateikė teigiamą atsakymą, tačiau jos veidas ir kūno kalba išdavė susinervinimą. „Ar esi girdėjusi apie peilį ir šakutę? Jais picos niekas nevalgo. Tiesiog paimi ir įsikiši į burną“, – tęsė G. Ramsay, kurio sakinys nuskambėjo labai dviprasmiškai.

„Jis anglas“, – į tokią šefo repliką atsakė J. Leno.

Interviu artėjant į pabaigą, S. Vergara svečius pavaišino kolumbietišku desertu. Garsiam virtuvės šefui jis nelabai patiko: „Skonis kaip šūdino pudingo.“ Sofia į tai atsakė netikru trinktelėjimu. „Gali parsivežti į Kolumbiją“, – tęsė Gordonas.

„Žuvis ir bulvytės – jūs tik tai ir valgote“, – grubiai atkirto aktorė, kuri vėliau sulaukė nedidelio trinktelėjimo į šlaunį. „Jokių prisilietimų“, – sušuko ji.

Nors interviu pabaigoje Sofia ir apsikabino Gordoną, žiūrovams šis pokalbis nelabai patiko. „Nebesu toks didelis Gordono Ramsay gerbėjas, koks buvau anksčiau. Mano nuomonė apie jį pasikeitė“, – rašė vienas.

reklama

„Sofia nenusipelnė, kad su ja taip elgtųsi. Tai labai labai nemalonu ir nepatogu“, – pridūrė kitas.

„Toks elgesys netoleruotinas. Gėda turėtų būti ir pačiam Jay Leno, kuris neįsiterpė ir viso to nesustabdė“, – teigė dar vienas.

reklama

Internete pasklidus vaizdo įrašui – kritika šefui G. Ramsay: nemandagus elgesys ir kandžios replikos netoleruojamos

Kadras iš interviu