R. Karbauskis: jei prezidentė kritikuoja mus dėl reformų, tegu pateikia savo pasiūlymų

Ramūnas Karbauskis
Ramūnas Karbauskis
  © Fotobankas
BNS
2018-12-18 09:04

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis sako pasigendantis prezidentės pasiūlymų dėl reformų.

„Kai prezidentė pasako, kad mes nedarome struktūrinių reformų, tai prezidentė, jeigu gali, prašau, tegu pasako, ką reikia padaryti“, – antradienį „Žinių radijo“ eteryje kalbėjo valstiečių lyderis.

„Kritikuoti, sakant, kad esate blogi, – labai lengva, bet pasakyti, pasiūlyti kažką... Iš prezidentės tarnybos iš tikrųjų trūksta pasiūlymų. Taip, yra iniciatyvų tam tikrų įstatymų pakeitimų, bet tai nėra struktūrinės reformos, tai, ką mes darome, yra daug didesni sprendimai“, – sakė jis.

Praėjusią savaitę duodama interviu LRT prezidentė Dalia Grybauskaitė sukritikavo valdančiuosius, teigdama, jog pasigenda rimtų reformų, o kitų metų biudžetą vadino pinigų dalybų biudžetu.

Jos teigimu, ten nėra nei mokesčių reformos, nei jokios kitos reformos.

„Išties pinigų padaugėjo, bet reformų realių nėra, daugiau iš vienos kišenės į kitą perdėliojame. Augimo rezultatus šiek tiek padalijame, pabarstome ir mėginame, kad tai tenkintų visus“, – tuomet kalbėjo D. Grybauskaitė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.