Žiemą Lietuvoje palydėsime linksmai – su piratais „Alestorm“ ir vikingais „Skalmold“

Grupė „Skalmold“
Grupė „Skalmold“
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2018-12-14 15:32

Paskutinę šios žiemos dieną folkmetalo gerbėjai Lietuvoje taps ypatingo koncerto liudininkais. Pas mus užsuks piratiškai vikingiškas laivas, kuris atgabens net 3 grupes. Laivo kapitonai – iš Škotijos kilę „piratai“ „Alestorm“  šįkart jėgas suvienys su savo sielos broliais, islandų vikingų palikuonimis „Skálmöld“. Prie jų prisidės ką tik susibūręs kvailiojančių rokerių projektas „Bootyard Bandits“ iš Didžiosios Britanijos. Vienintelis jų koncertas įvyks 2019 m. vasario 28 d. klube „Vakaris“, Vilniuje. Bilietus į šį renginį platina Bilietai.lt.

Grupė „Alestorm“ susibūrė 2004 m. Pertho mieste Škotijoje. Tai daugianacionalinė „piratų“ metalo komanda, taip vadinama dėl išskirtinio dėmesio jūrų vilkų nuotykių temai savo kūryboje. Nuo pirmų dienų klavišiniais grojantis vokalistas Christopheris Bowesas su draugais teigia, kad iki šiol silpnybė jūrinių žygių šlovinimui niekur nedingo. Debiutinį albumą 2008-aisiais „Alestorm“ išleido su stambia įrašų kompanija „Napalm Records“, kuri vėliau rūpinosi visais 5 jų studijiniais albumais. Naujausias jų kol kas yra „No Grave But The Sea“, kurį grupė ir pristatys „Skálstorm“ turo koncerte Lietuvoje.


Grupė „Alestorm“

Grupė „Alestorm“© Organizatoriai

Grupė „Skálmöld“ – tai islandų vikingiško folkmetalo atlikėjų šešetas, startavęs 2009 m. sostinėje Reikjavike. Ją subūrė jau anksčiau keliose pankroko ir metalo komandose kartu groję du vaikystės draugai. Kiti grupės nariai taip pat nebuvo muzikinės scenos naujokai. Susirinko pakankamai patyręs kolektyvas, nors iš pradžių į savo veiklą jie žiūrėjo kaip į hobį. O šiandien tai geriausiai žinoma Islandijos sunkiosios muzikos grupė. Kaip ir „Alestorm“, islandų diskografijoje yra 5 studijiniai albumai. Naujausias jų – šiais metais pasirodęs „Sorgir, kurio išleidimu ir viešinimu taip pat rūpinasi kompanija „Napalm Records“.

Į antrąją koncertinį turą „Skálstorm“ grupės „Alestorm“ ir „Skálmöld“ leisis 2019 m. vasario–kovo mėnesiais. Taigi, laukia pratęsimas po neįtikėtinos 2018-ųjų „grobikiškų“ koncertinių žygių sėkmės, kai buvo išparduoti visi bilietai ir gastrolės nusitęsė nuo Bukarešto iki Milano ar Limožo ir nuo Bolonijos iki Lisabonos. Nauja kelionė startuos vasario mėnesį Čekijoje. Koncertinės gastrolės tęsis Vokietijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Nyderlanduose ir visose 3 Baltijos šalyse. Gastroles užbaigs išskirtinis pasirodymas Tilburgo „013“ salėje, kuris bus iki šiol didžiausias grupės „Alestorm“ kaip pagrindinių atlikėjų koncertas!

Organizuoja „DIE HARD agency“.


Grupė „Skalmold“

Grupė „Skalmold“© Organizatoriai