„Ellex Valiūną“ palikę advokatai įsteigė naują kontorą

Advokatų kontora WALLESS.
Advokatų kontora WALLESS.
Alfa.lt
2018-12-06 14:17

Dovilė Burgienė, Gediminas Rečiūnas, Joana Baublytė-Kulvietė, Aistė Medelienė ir Laura Ziferman steigia naują advokatų kontorą WALLESS. Partneriai šį mėnesį nutraukė savo partnerystę kontoroje „Ellex Valiūnas“.

Prie penkių kontoros steigėjų artimiausiu metu prisijungs dar trys partneriai. Viena iš steigiančiųjų partnerių D. Burgienė teigia, kad kuria naujos kartos kontorą, kurios pamatas bus aukščiausi etikos ir kokybės standartai.

„Klientai jau kurį laiką nėra prisirišę prie vienos advokatų kontoros visam savo teisinių paslaugų poreikiui, o įsigyja konkrečias paslaugas iš geriausių specialistų reikiamoje teisės srityje. Mes siūlysime paslaugas srityse, kuriose turime didžiausios patirties ir pajėgią komandą. Startuosime penkiose klientams aktualiausiose paslaugų srityse, o netrukus pasiūlysime ir kitų paslaugų“, – sakė D. Burgienė.

Įmonių įsigijimų ir susijungimų srityje dirbs partneriai D. Burgienė ir įmonių nemokumo ekspertas Povilas Žukauskas.

Finansų sektoriuje už bankų ir finansų praktiką bus atsakingas G. Rečiūnas, o J. Baublytė-Kulvietė kuruos finansų rinkų, reguliavimo ir naujos kartos finansų įstaigų (fintech) sritį.

Mokesčių ir muitų praktikos srityje dirbs partneriai A. Medelienė ir Mindaugas Lukas.

Konkurencijos ir komercinės teisės praktiką kuruos partnerė L. Ziferman.

Už nekilnojamojo turto ir statybų praktiką bus atsakingas partneris Evaldas Klimas.

„WALLESS pavadinime užkodavome savo vertybinius pagrindus – bendrausime atvirai ir „be sienų“ tiek komandos viduje, tiek su klientais, stengsimės, kad komandos profesionalumui ir tobulėjimui nebūtų ribų. Mūsų paslaugos bus pritaikomos klientams pagal jų individualius poreikius, visuomet orientuosimės į geriausią rezultatą, sau keldami aukščiausius reikalavimus. Norime būti reikalingi klientams dėl savo paslaugų ir kokybės ir esame pasirengę besikeičiančioje verslo aplinkoje tobulėti kartu su jais. Kontoros viduje sieksime sukurti tvarią atvirumo ir pasitikėjimo kultūrą“,– sakė D. Burgienė.

„Po to, kai pranešėme, kad nutraukiame partnerystės sutartį su advokatų kontora „Ellex Valiūnas“, sulaukėme didelio palaikymo rinkoje. Norą dirbti su mumis pareiškė daug aukščiausio lygio teisininkų. Sprendžiant iš kilusio susidomėjimo, manome, kad nuo kitų metų pradžios startuosime su ne mažiau kaip trisdešimties teisininkų komanda. Mes norime pokyčių ir iššūkių, o šis palaikymas mums suteikia drąsos ir parodo, kad rinka yra šiems pokyčiams pasiruošusi“, – kalbėjo partneris G. Rečiūnas.