Orų prognozė: žiemą trumpam pamiršime

Žiema
Žiema
  © Dmitrijus Radlinskas
Gismeteo.lt | Alfa.lt
2018-12-04 22:03

Iki šios savaitės vyravę itin žvarbūs ir žiemiški orai trumpam atsitrauks ir vis primins mums rudenį.

Trečiadienį šiluma šiek tiek atslūgs. Nakties metu išsilaikys gūsingas pietvakarių krypties vėjas, vietomis tęsis nedideli krituliai.

Temperatūra svyruos tarp 0–5 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus prie jūros. Kai kur keliuose pavojų kels plikledis.

Dieną vyraus nepastovus debesuotumas, vietomis dar bus mišrių kritulių. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 2, Kaune – apie 3 laipsnius šilumos. Pajūryje oras šils iki 4–5 laipsnių. Vakarėjant atšals sparčiau, bus slidu.

Ketvirtadienį ir penktadienį šaltuko gniaužtai vėl sustiprės. Naktimis atšals iki –6–1 laipsnio, pajūryje bus apie 0–3 laipsnius šilumos.

reklama

Ketvirtadienį bus debesuota su pragiedruliais, vietomis numatomi nedideli krituliai, o temperatūra dieną svyruos nuo –1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos.

Penktadienį dangų gaubs tirštesni debesys, pūs gūsingas pietų, pietryčių krypties vėjas. Pradedant vakariniais šalies rajonais, į šalį atkeliaus nauja kritulių banga. Daugiausia tai bus sniegas, pajūryje šlapdriba, lietus.

Daugelyje vietovių dienos metu laikysis silpnai neigiama temperatūra, eismo sąlygas sunkins ne tik krituliai, bet ir plikledis. Būkite atidūs.

Pagal dabartinį prognozių modelį tikėtina, jog savaitgalį vėl sulauksime šiltesnių orų, tačiau bus šlapia ir niūru.

reklama