Jay Z ir Beyonce meilės istorija: kodėl apie savo santykius atlikėjai pranešti neskubėjo?

„On the Run Tour II“ akimirkos
„On the Run Tour II“ akimirkos
  © „Twitter“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-12-05 06:45

Ši atlikėjų pora – viena garsiausių muzikos pasaulyje. Tačiau jųdviejų santykius gaubia viena paslaptis. Kada tiksliai tarp Beyonce ir reperio Jay Z, šiandien švenčiančio garbingą 50 metų jubiliejų, įsiliepsnojo meilė?

Dar 2007-aisiais Jay Z pasakojo, kad su savo žmona ir trijų vaikų mama Beyonce jis susipažino 1997-aisiais. Kiek kitokią versiją pateikia moteris.

„Kai pirmą kartą vienas kitą išvydome, man buvo 18 metų. Po metų mudu pradėjome susitikinėti“, – žurnalui „Seventeen“ sakė Beyonce. Kadangi moterys pasižymi geresne atmintimi, šįkart patikėsime atlikėja, gimusia 1981-aisiais, o tai reiškia, kad lemtinga pažintis įvyko 1999-aisiais.


Beyonce ir Jay-Z

Beyonce ir Jay-Z© SCANPIX

Gandai apie poros santykius pasirodė 2002-aisiais. Maždaug tuo pat metu dienos šviesą išvydo ir Jay Z singlas „03 Bonnie and Clyde“. Tačiau tada apie savo santykius pora oficialiai patvirtinti neskubėjo.

„Iš pradžių maždaug 1,5 metų mudu buvome draugais ir tik po to ėmėme vaikščioti į pasimatymus. Santykiams labai svarbu, kad du juos kuriantys žmonės iš pradžių taptų draugais. Taip pat labai svarbu būti atviriems ir pasitikėti vienas kitu“, – kadaise interviu metu su Oprah Winfrey sakė Beyonce.

Pasirodo, būtent žinoma televizijos laidų vedėja O. Winfrey patarė porai savo asmeninius santykius slėpti nuo viešumos, nepasakoti, su kuo ji vaikšto į pasimatymus ir vakarieniauja. 

Pirmą kartą kaip pora juodu viešumoje pasirodė 2004-aisiais. Tarpusavyje suderinę įvaizdžius, Beyonce ir Jay Z žengė raudonuoju kilimu. Tuo metu, kaip teigia Stylecaster.com, pora susitikinėjo jau metus.


„On the Run Tour II“ akimirkos

„On the Run Tour II“ akimirkos© „Twitter“

Praėjo keletas metų, Jay Z ir Beyonce ne kartą pasirodė scenoje, įrašė bendrus kūrinius, kovojo su neištikimybės skandalais ir sužadėtuvių gandais.

Galiausiai 2008-aisiais juodu susituokė itin slaptoje ceremonijoje, kurioje dalyvavo tik 30 žmonių. „Mes neskubėjome, niekas nesitikėjo, kad aš pabėgsiu ir greitai ištekėsiu. Tikiu, kad žmogų mylėti reikia vienodai ir kai tau yra 20, ir kai 30 metų. Tokia buvo mano taisyklė, ir aš niekada nesvajojau ištekėti ne anksčiau, nei sulaukusi 25-erių. Manau, privalu pažinti save, žinoti, ko nori, kurį laiką pabūti vienai ir didžiuotis tuo, kuo tapai, prieš nusprendžiant visą likusį gyvenimą praleisti su vienu žmogumi“, – pasakojo Beyonce.

Po trejų metų Beyonce ir Jay Z ant raudonojo „MTV vaizdo įrašų apdovanojimo“ kilimo pranešė dar vieną džiugią naujieną. Beyonce laukėsi. Po kelerių metų ši garsi šeima pasipildė dar dviem atžalomis.

Tokia štai Jay Z ir Beyonce meilės istorija, kupina gandų apie neištikimybę, įžadų atnaujinimų, prabangių kelionių, įspūdingų pasirodymų ir ne ką mažiau sėkmingų kūrinių pristatymų.


Beyonce ir Jay-Z

Beyonce ir Jay-Z© SCANPIX


Beyonce su dvyniais Rumi ir Sir

Beyonce su dvyniais Rumi ir Sir


Jay Z su dukrele Rumi

Jay Z su dukrele Rumi


Beyonce su dukrele Blue Ivy

Beyonce su dukrele Blue Ivy
reklama

Jay Z ir Beyonce meilės istorija: kodėl apie savo santykius atlikėjai pranešti neskubėjo?

„On the Run Tour II“ akimirkos
+11