Ieškomas šeimininkas, beširdiškai palikęs keturis šunis, pririštus prie kuolo

Šunys
Šunys
  © Stop kadras
Alfa.lt | Alfa.lt
2018-11-28 16:14

Sostinėje įsikūrusi gyvūnų prieglauda „Gyvybės vagonėlis“ prašo visuomenės pagalbos. Organizacijos atstovai trečiadienio rytą rado keturis šunis, paliktus likimo valiai.

„Šiandien ryte apie 7 val. šie 4 šunys buvo kažkokių degradų pririšti prie kuolo Naujojoje Vilnioje Skydo g. prie 42 namo.

Prašome pagalbos žmonių, žinančių, pas ką buvo auginami šie šunys. Galbūt kas nors matėte, galbūt žinote, pas ką jie buvo auginami. Trys patelės ką tik turėjusios vaikų, nukarusiais iki žemės speneliais ir vienas patinas. Šunys yra staforšyro terjerų mišrūnai. Greičiausiai buvo dauginami specialiai.

Jei kas nors žinote, pas ką kaimynystėje buvo auginami šie šunys ir dauginami, labai prašome pranešti mums el paštu: info@beglobis.com. Anonimiškumą garantuojame!“, – „Facebook“ paskyroje rašė gyvūnų prieglaudos atstovai.


Netrukus į „Gyvybės vagonėlio“ pagalbos šauksmą sureagavo moteris, tikinanti, kad į kitą gyvūnų prieglaudą šįryt buvo pristatyti šuniukai, itin panašūs į vaizdo įraše užfiksuotus augintinius.

„Tautmilės prieglauda ryte gavo dovanų. Kažkas kužda, kad tų dovanų kojos iš ten pat dygsta“, – rašė prieglaudoje savanoriaujanti moteris.


Šuniukai

Šuniukai© „Facebook“