Skyrybų dramą išgyvenančio M. Kuzminsko nuotrauka suneramino gerbėjus

Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė
Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė
  © Vygintas Skaraitis / Fotobankas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-11-12 16:02

Prieš keletą savaičių apie skyrybas su Egle Andreikaite pranešęs Mindaugas Kuzminskas kuriam laikui atsisakė viešumo. Vyras net socialiniuose tinkluose nepublikavo jokių nuotraukų ir neatsakė į gerbėjų klausimus. Tačiau visai neseniai krepšininkas instagrame pasidalijo nuotrauka, kuri jo sekėjams sukėlė nerimą.

Nuotraukoje M. Kuzminskas sėdi ant suolo, o jo veido nepuošia jau vizitine kortele tapusi plati šypsena.

reklama

„Per daug streso akyse. Pirmyn, gyvenimas tęsiasi“, – rašė vienas internautas.

„Greičiau mesk tą moterį iš galvos. Jų dar 4 milijardai. Susikoncentruok į darbą!“ – antrino kitas komentatorius.

reklama

View this post on Instagram

🔒 📷: @mbrondiphoto

A post shared by Mindaugas Kuzminskas (@mkuzminskas) on

Alfa.lt primena, kad apie skyrybas su žmona Egle M. Kuzminskas pranešė spalio 23-iąją socialiniuose tinkluose. Pasak jo, nesutapo poros interesai – Mindaugas norėjo šeimos, vaikų, o Eglė – karjeros.

„Kadangi gandai sklando jau ilgai, ir anksčiau ar vėliau tai bus oficialu, noriu pranešti, kad mes su Egle skiriamės. Labai daug gražių akimirkų kartu, daug išmokta ir praeita, už ką galiu tik padėkoti ir palinkėti sėkmės. Gaila, kad per vėlai pamatėme ir supratome, jog vienas mūsų nori bandyti daryti savo karjerą, o aš norėjau šeimos ir vaikų. Deja, norai ne visada sutampa. Stengiausi viską išsaugoti, o dabar belieka tikėtis, kad besukant skirtingais keliais nugalės sveikas protas, niekas nesieks asmeninės naudos ar pykčių ir ateityje surasime savo laimes“, – tąkart rašė M. Kuzminskas.


Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė

Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė© Vygintas Skaraitis / Fotobankas

Visgi tokius buvusio mylimojo žodžius perskaičiusi Eglė patikino, kad santuoka iširo dėl jo neištikimybės.

Medaus mėnesį Eglė ir Mindaugas leido Balio saloje, tačiau jau tada mergina pastebėjo, kad Mindaugas elgiasi nenatūraliai – neleido dėti į instagramą jųdviejų nuotraukų.

Po medaus mėnesio jaunavedžiai grįžo į bendrus namus Vilniuje. Eglė Mindaugo kompiuteryje rado jo nuotraukų su kita mergina: „Nežinau, kokios gali būti mintys, pamačius tokį dalyką, jos tikrai nebuvo pozityvios, net didžiausiam priešui to nelinkėčiau. Buvo jausmingai apsikabinęs su kita moterimi...“

reklama