N. Bierancas atvirai apie homoseksualumą: atrodė, kad už tai, ką padarei, tau bus „nukirsta galva“

Naglio Bieranco gimtadienio akimirkos (Irmanto Gelūno nuotr.)
Naglio Bieranco gimtadienio akimirkos (Irmanto Gelūno nuotr.)
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-11-10 19:16

Daugiau nei 170 tūkst. sekėjų socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje turintis fotografas N. Bierancas šiandien vadinamas žvaigžde ir sulaukia daugybės gerbėjų palaikymo, tačiau išlieka paprastas. Be tėvo augęs Naglis vaikystėje patyrė daug išgyvenimų – skurdą, sunkumus baleto mokykloje, tačiau džiaugiasi, kad turėjo jį mylinčią ir palaikančią mamą. Šiandien garsus influenceris teigia besidžiaugiantis kiekviena gyvenimo akimirka, visada išlieka pozityvus ir nebijo atvirai šnekėti apie savo orientaciją.

Vyras teigia pirmuosius lytinius santykius patyręs vos 15-kos – nekaltybę prarado su moterimi, o būdamas 18-kos rimtai draugavo su kita mergina. Šiandien socialinių tinklų influenceriu vadinamas vyras anksti suprato, kad moterys jo netraukia. Sunkiausia jam buvo susitaikyti pačiam su savimi.

„Tu nežinai, kas su tavim darosi, tau kyla visokių minčių, kad taip nenatūralu, ne taip mus moko mokykloje, ne taip tu matai pavyzdžius. Tu galvoji, kad esi nesveikas ir išsigimęs, o tai gniauži ir galvoji – tai yra tragedija. Vyksta vidinė kova. Tik atsiradus internetui, bendraujant su žmonėmis, tu pradedi susipažinti su tokiais pačiais kaip ir tu, supranti, kad esi ne vienas. Aš nežinau, kas yra depresija, bet būdavo tokių atvejų, kai nesupranti, kas vyksta, paverki ir toliau gyveni“, – apie išgyvenimus laidoje „Bus visko“ pasakojo fotografas.

Kaip teigė Naglis, mamai pasakyti šią žinią buvo labai sunku, tačiau sužinojusi apie sūnaus orientaciją jį suprato ir neslėpė, teigė vis tiek be galo mylinti savo vaiką. Vyras taip pat prisipažino, kad ilgai neturėjo pilnaverčių santykių – jie buvo pilni apsimetinėjimo, kitų skaudinimo.

„Pirmi kartai buvo labai siaubingi, nes atrodė, kad tu padarei kažką, ko negalima daryti, už ką tau bus „nukirsta galva“. Įvyko tai, kas buvo neleistina, atsirado bjaurėjimasis savimi, buvo daug ašarų, atrodė, kad gyvenime daugiau to nebus. Viskas pasikeitė kai turėjau rimtus santykius su ne Lietuvoje gyvenančiu žmogumi. Man buvo 27 metai, kai supratau, kad nebereikia slėpti, įvyko didžiausias lūžis“, – kalbėjo Naglis.

Laidoje Naglis taip pat prisipažino, kad šiandien santykiams jis neturi laiko. Vyras įsitikinęs, kad dviejų žmonių partnerystė turi būti paremta vienas kito papildymu ir paskatinimu tobulėti, o ne įsikibumu vardan emocinio ar finansinio saugumo. Jis tikisi, kada nors sutiksiąs draugą, su kuriuo galės eiti ne tik gyvenimo keliu, bet ir kurti šeimą.

„Yra draugė, kuriai daugiau metų nei man. Ilgą laiką ji neturi antros pusės, o laikas juk bėga. Mes kartais juokaudami kalbame, jog galime turėti vaikų, tačiau dažnai pagalvoju, kad taip gali nutikti iš tikrųjų“, – ateities planais dalinosi vyras.

N. Bierancas atvirai apie homoseksualumą: atrodė, kad už tai, ką padarei, tau bus „nukirsta galva“

Naglio Bieranco gimtadienio akimirkos (Irmanto Gelūno nuotr.)
+4